NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  happyangels.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • "Happy Angels" - tai išskirtiniai, su meile pagaminti drabužiai bei aksesuarai mergaitėms, prekės namams.

   

  *Siuvame drabužius kasdienai

  *Siuvame sukneles teminiams gimtadieniams ir ypatingoms šventėms

  *Siuvame sukneles šokių, dainavimo ir pan. grupėms

  *Siuvame sukneles su pageidaujamais paveikslėliais

  *Gaminame prie suknelių derančius plaukų aksesuarus

  *Gaminame interjero detales

   

  Kodėl verta rinktis būtent mus?

  Mūsų pagrindinis tikslas – kokybiški gaminiai ir laimingi klientai. Didelį dėmesį skiriame klientų aptarnavimui bei prekių kokybei. Siekiame, jog klientas ne tik liktų patenkintas gauta preke, bet taip pat gautų malonų bei šiltą bendravimą ir visokeriopą pagalbą.

  Kuriame stilingus drabužius bei interjero detales vaikams su įvairiais paveikslėliais.

  Klientui suteikiame daug laisvės susikurti norimą drabužį – galima rinktis audinių spalvą ir rūšį, paveikslėlius, išmatavimus, įvairius papuošimus  ir t.t.

  Taip pat svarstome įvairias bendradarbiavimo galimybes. Jei turite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo, mielai prašome kreiptis nurodytais kontaktais!

Naujausi straipsniai

„Pasidaryk pats“ mobiliųjų telefonų taisymas (negarantinis)

Mobiliojo telefono taisymas gali būti ekonomiškas ir suteikiantis daugiau galimybių, kai jam nebegalioja garantija. Nors svarbu atkreipti dėmesį, kad pabandžius taisyti garantija gali anuliuoti, mes – pateiksime bendrąsias instrukcijas, susijusias su įprastomis mobiliojo telefono problemomis. Tačiau atminkite, kad atliekant remontą patiems kyla tam tikra rizika, todėl rekomenduojama turėti išankstinių žinių ir patirties su elektronika. Jeigu nenorite rizikuoti pažeisti savo telefoną, remontą patikėkite autorizuotai taisyklai, kuri suteiks remonto darbams garantiją. 

Skaityti »

Įspūdingi nauji išmanieji telefonai 2023 m.: žvilgsnis į ateitį

Išmaniųjų telefonų pasaulis nuolat tobulėja, o 2023-ieji technologijų entuziastams žada būti jaudinantys metai. Technologijoms sparčiai tobulėjant, išmaniųjų telefonų gamintojai ruošiasi pristatyti savo naujausias naujoves. Nuo novatoriškų funkcijų iki elegantiško dizaino – 2023 m. pasirodysiantys išmanieji telefonai iš naujo apibrėžs mūsų mobiliojo naudojimo patirtį. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime kai kuriuos labiausiai laukiamus išmaniuosius telefonus, kurie, kaip tikimasi, pasirodys rinkoje 2023 m., leisdami pažvelgti į mobiliųjų technologijų ateitį.

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
mood_bad
 • Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs atsiliepimą!
 • Rašyti atsiliepimą