NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  topikfashion.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • topikfashion.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Deimantė
  2022-07-13 9:45 pm

  Su vyru pirkome laisvalaikio kostiumus. Viskas puiku, lūkesčius patenkino, atsiuntė greitai. Rekomenduoju!

 • Aistė
  2022-07-03 6:55 pm

  Nerekomenduoju čia pirkti. Užsakymą atlikau prieš daugiau nei 1,5mėn. Kol pati nesusirūpinau kodėl taip ilgai neišsiunčiamas užsakymas, niekas net nesiteikė pranešti, kad nėra mano užsakymui reikiamo dydžio drabužių. Pasiteiravus atsiprašė dėl nesklandumų ir pasiūlė kitų modelių drabužių už tą pačią kainą. Atsisakius ir paprašius grąžinti pinigus, prižadėjo perduoti informacija dėl grąžinimo buhalterei ir vėl pasiūlė, tik jau brangesnių modelių drabužių, be papildomos priemokos. Vėl atsisakius negavau jokio atsakymo ir vis dar negrąžinti pinigai.

  • Savivinkas
   2022-07-20 11:49 am

   Sveiki,

   Prisiimame atsakomybę dėl nemalonios jūsų patirties apsiperkant pas mus. Užtikriname, kad ateityje tokių nesklandumų daugiau nepasitaikys. Jūsų pinigai grąžinti į jūsų sąskaitą.

   Pagarbiai,
   Topik Fashion administracija

Rašyti atsiliepimą