NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
  • El. parduotuvės pavadinimas
    dalauta.com
Aprašymas
  • dalauta.com atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
  • Virginijus
    2023-03-15 9:11 am

    Dalauta imonė ira pažadu kontora. Ši imonė nesugeba laiku pristatyti prekiu nors yra deklaruojama kad prekes pristato per 3-5d.d. Praėjus 5 darbo dienom turi skambinti teirautis kada gausi savo preke pasirodo dar teks laukti ir to nieks nesugeba pranešti. Tada po 9 d.d pradedama vėl teirautis pasirodo prekė atvykus bet ir vėl nieks nesirūpina pranešti kol pats nepasiteirauji. Taip pat buvo padarytas kitas užsakymas kurio pasirodo jie negali ivykdyti nes atseit nėra tiekėju sandėlyje tad buvo prašoma gražinti pinigus ir buvo pažadėta kad perduota buhalterijai dėl pinigu gražinimo, bet praėjus savaitei pinigai vis dar negražinti. Tai kaip suprantu jie savo klientu negerbia ir jie jiem nelabai rūpi. Tad pinigus kaip suprantu reiks išsireikalauti piktuoju nes gražiai jie to padaryt nesutinka. Tad bus imamasi veiksmu prieš šia kontora kad būtu susigražinti pinigai. Tad niekam nerekomenduoju turėti kokiu nors reikalu su šia kontora kuri nevykdo savo isipareigojimu ir su klientais nesiskaito.

Rašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti: