NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
  • El. parduotuvės pavadinimas
    homefurniture.lt
Atsiskaitymo būdai
Pristatymo būdai
Aprašymas
  • MONOIDĖJA jau daugiau kaip 20 metų jums siūlo išskirtinius baldus, interjero detales ir profesionalias dizainerio konsultacijas. Per tuos metus supratome, jog mūsų klientai ieško ne tik išskirtinių ir kokybiškų baldų, bet ir moduliuojamų, transformuojamų – funkcionalių ir ergonominių baldų namams ar darbui. Monoidėja baldų salonuose rasite savo svajonių svetainės, valgomojo, virtuvės, miegamojo, vaiko kambario baldus ar baldus jūsų verslui. Prireikus pagalbos verčiant šias svajones realybe visi mūsų klientai galės konsultuotis su Monoidėja dizainere, o jas įgyvendinti padės profesionalūs baldų surinkėjai.
    Monoidėja baldai namams tai ne tik klasikiniai ar modernūs namų baldai, bet ir unikalūs moduliniai, transformuojami baldai taupantys vietą. Mūsų baldai išsiskiria ne tik savo kokybe ar išvaizda, bet ir funkcionalumu. Monoidėja salonuose Kaune ir Vilniuje rasite: minkštus baldus, virtuvės baldus, miegamojo baldus, svetainės ar vaiko kambario baldus.

Paieška
mood_bad
  • Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs atsiliepimą!
  • Rašyti atsiliepimą

    Jums taip pat gali patikti: