NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  lenkijosbaldai24.lt
Atsiskaitymo būdai
Pristatymo būdai
Aprašymas
 • 20 000 įvairių baldų vienoje vietoje. Pristatymas visoje Lietuvoje

Paieška
 • Ema
  2021-10-27 9:04 pm

  Konsultantas labai maloniai bendrauja , tačiau kalbant apie prekę, kokybė tikrai bloga.

 • Arturas
  2021-09-16 11:26 am

  Labai gaila, kad klientui netiko pirkimo ir pristatymo sąlygos.

 • Ilona
  2021-09-16 11:14 am

  Šaraškino kontora. Užsakant aiškinkitės dėl pristatymo sąlygų, nes užsakant prekę nebuvo jokios informacijos apie mokamą pristatymą, priešingai, internetiniame puslapyje reklamuoja, kad nemokamas pristatymas tik nėra niekur nurodyta, kad nemokama nuo 300 eur, tą pasakė telefonu. Prekė pristatė ir pristatymo metu kurjeris pasakė, kad turim sumokėti 15 eur už pristatymą. Paskambinus į įmonę nemalonus vyriškis kalbėjo apie visiškas nesamones, klausinėjo ar mums ta prekė reikalinga ar sutinkam su sąlygom. Pasakius, kad visos sąlygos turi būti nurodytos užsakant prekę, bet ne atsiimant, tai sakė nieko negali pasakyti ir iš įmonės daugiau nėra su kuo kalbėtis. Jokio bendravimo su klientu etikėto. Būkite su jais atsargūs!!!

Rašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti: