NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  varle.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • varle.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai
Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Sekso žaislai yra įgalinantis įrankis, padedantis atrasti ir suprasti savo kūną. Galbūt maloniai nustebsite sužinoję, kad jos paplitusios tarp moterų ir vyrų! Daugiau nei 80% moterų turi 2 sekso žaislus , o daugiau nei 70% vyrų.1

Sekso žaislai skirti malonumui, tačiau jie taip pat teikia daug naudos mūsų bendrai sveikatai.

Skaityti »
4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma žmonių šiandien yra intensyviai dirbantys, per daug užsiėmę ir nuolat patiria stresą, jūsų seksualumo puoselėjimas dažnai pamirštamas. Jūsų seksualumas yra svarbi jūsų bendros sveikatos ir gerovės dalis. Kodėl gi nepabandyti įtraukti į savo gyvenimą šiek tiek linksmybių namie?

Štai keturi būdai, kaip sekso prekės gali padėti tyrinėti savo seksualumą ir padaryti jus laimingesnius bei sveikesnius:

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Eglė
  2024-06-09 2:45 pm

  Varle.lt servisas yra tragiškas. Jo tiesiog nėra, daikatai laikomi neribotą laiką, atsirašinėjama visokiais nieko nesakančiais atsirašinėjimais ir finale grąžinama neveikianti prekė! Jau vieną kartą taip buavo su išmaniuoju laikrodžiu, tiesiog pralaike mėnesį ir grąžino nenustatę pažeidimo gražiai supakuotoje dėžutėje, gerai, kad vietoje patikrinau, jog kaip neveikė,taip ir neveikia!!! Dabar istorija kartojasi su el.parduotuvėje “Varle” įsigytu siurbliu DreameV11 (įsigijimo data 2023.05.11) pridaviau į garantinį aptarnavimą, esantį Ukmergės g. 241, Vilnius. Prieš tai susirašinėjau su servisu el. Laiškai, ir gavau atsakymą, kad garantinis remontas užims 2sav. -1.5 mėnesio. Praėjus mėnesiui, vėl kreipiausi į garantinį aptarnavimą el.laišku, kur yra mano siurblys, nes, pabrėžiu, pats siurblys buvo veikiantis, neveikė tik vienas priedas- pagrindinis šepetys nesisuko. Gavau atsakymą, su giliu apgailestavimu, kad garantinis trunka ilgiau nei tikėtasi. Laukiau dar 2 sav. Šiuo metu, praėjus 1.5 mėnesiui vis dar jokių žinių apie mano į garantinį aptarnavimą priduotą siurblį, nors jau praėjo pardavėjo UAB Varle nurodytas terminas. Aš negaunu jokios informacijos apie man priklausantį turtą, patirių kasdienių nepatogumų negalėdama juo naudotis, pardavėjas nesiima jokių veiksmų spręsti šią problemą, nors į jį jau buvo kreiptasi ir praėjo visi nurodyti terminai.
  Tiesiog nuostabus požiūris į klientą, nuostabu neturėti siurblio 2 mėn., nežinoti, kas jam, ar bus pataisytas, ar vėl tyliai grąžintas neveikiantis “nenusstačius pažeidimų”. Ir tai vyksta 21 a..kai el.parduotuvės konkuruoja dėl pirkėjų. Puiku, varle.lt, manęs galite neskaičiuot jau, never again. O 1 nepatenkintas pirkėjas išsiveda 15 potencialių pirkėjų. Tad sėkmytės jums!

Rašyti atsiliepimą