NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  visomprogom.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • visomprogom.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Naujausi straipsniai
Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Sekso žaislai yra įgalinantis įrankis, padedantis atrasti ir suprasti savo kūną. Galbūt maloniai nustebsite sužinoję, kad jos paplitusios tarp moterų ir vyrų! Daugiau nei 80% moterų turi 2 sekso žaislus , o daugiau nei 70% vyrų.1

Sekso žaislai skirti malonumui, tačiau jie taip pat teikia daug naudos mūsų bendrai sveikatai.

Skaityti »
4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma žmonių šiandien yra intensyviai dirbantys, per daug užsiėmę ir nuolat patiria stresą, jūsų seksualumo puoselėjimas dažnai pamirštamas. Jūsų seksualumas yra svarbi jūsų bendros sveikatos ir gerovės dalis. Kodėl gi nepabandyti įtraukti į savo gyvenimą šiek tiek linksmybių namie?

Štai keturi būdai, kaip sekso prekės gali padėti tyrinėti savo seksualumą ir padaryti jus laimingesnius bei sveikesnius:

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Daiva
  2024-05-24 10:35 am

  Nugaros įtvara užsakiau gegužės 2 d. 22 d. laukiu prekės, skambinau – sako atves kitos savaitės gale, dabar išvis nekelia ragelio – sukčiai grąžinkite pinigus.

  • VisomProgom
   2024-06-10 4:16 pm

   Sveiki, matome Jums iš kart po to buvo pristatyta siunta 🙂 Kaip ir sakėme Jums laukiame šio dydžio papildymo iš tiekėjo 🙂 Vos gavome iš tiekėjo iš kart Jums pristatėme. Atsiprašome dėl šios situacijos, o ragelį visada keliame, o jei nepakeliame per 24h perskambiname (jeigu darbo dienos) 🙂

   Gražios Jums dienos

 • VANDA
  2023-12-30 5:07 pm

  Labas
  Parduotuvė ,,Visom progom,, nėra nepatikima ir neatsakinga, kaip rašiau.
  Tik , kai siunta stipriai vėluoja,reikėtų paaiškinti padėtį .Manęs atsiprašė už prekės-markerių vėlavimą ir grąžino pinigus.Po švenčių gavau markerius kaip Kalėdinę dovaną.Pirkite šioje parduotuvėje, nors kartais kai kurių prekių reikia ilgiau palaukti.

 • Oksana
  2023-12-22 9:03 pm

  Issiunciau užsakymą 15.11, bet taip ir nesulaukiu ne kaip.

 • Vanda
  2023-12-13 12:39 pm

  Sveiki,
  Nors rašo, kad prekes pristatys per 3-5dienas, jau praėjo daugiau nei mėnuo, o prekės -markerių -negaunu, į skambučius neatsiliepia, parašo po mėnesio, kad ,,užsakymas pakeliui,, o jo vis nėra,tik sukurtas lipdukas .Nepatikima ,,Visom progom,, parduotuvė.Kreipsimės į e-policiją

 • Galyte
  2023-11-28 11:27 pm

  Pasitikėjau/tikėjau FB, nors vėliau savim ėmiau abejoti..bet viskas Gerai – po 3d prekė gauta, taip kaip buvo žadėta. Dėkui, greitai! nors savo uzsakymo išklotinės nepavyko rasti…

 • Vaidotas
  2023-06-09 8:34 pm

  Draugei užsakiau cc kremą, tai džiaugiasi greitu pristatymu ir geru kremu, tikrai gerai dirba komanda 🙂

 • Rokas
  2023-05-17 7:16 am

  Užsisakiau 100 augalų segtukų, tai kaip ir rašė reklamoje, kad bus pristatyta per 1-2 darbo dienas, tai kitą darbo dieną ir gavau. Ačiū

 • Ramunė
  2023-05-15 2:36 pm

  Sveiki,
  Noriu paneigti savo pačios pareiškimą, kad parduotuvė ,,Visom progom” apgavikai., nes prekes gavau. Kad ir po pusantro mėnesio, bet gavau. Vėliau atsiprašė, kad delsia, nes labai vėluoja siunta jiems patiems. galbūt pataikiau tokiu laiku, kai pačiai parduotuvei strigo tiekimas. Dabar sakau – pirkit, nes prekės geros, galima ir palaukti.
  Ramunė

 • Vitalijus
  2023-05-09 2:10 pm

  Prekes gavau per 2 dienas. Labai profesionalus aptarnavimas

 • Ramunė
  2023-05-03 11:50 pm

  Visomprogom kelia didžiulį įtarimą, o jei tiesiai šviesiai – manau, mane apgavo. Reklamuojasi Facebooke plačiai ir drąsiai, o aš jau mėnuo laukiu tų savo prekių. Vis užklausiu ,,kur mano prekės”, atsakymas ateina nerišlus ir visiškai neprofesionalus. Nepirkir nieko iš jų. Labai nemalonus jausmas, kai apgauna.

Rašyti atsiliepimą