NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  zemakaina.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • zemakaina.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Alina
  2023-05-23 2:28 pm

  Puiki parduotuvė Rekomeduojame

 • Irena
  2023-05-11 9:52 am

  Noryte sutaupyti nervu nepirkite jokiu prekiu is ju. Pirkom kondicionieriu kuris padirbo 1 menesi. Grazinom pagal garantini tai metus ale taiso poto vis smegenis plauna kad nepataisomas ir duos kita bet vel skambini ir vel “mes jums perskambinsim” ir tai eile pasiteisinimu.

 • Eduardas P.
  2023-03-15 10:21 am

  Nerekomenduoju. Dėl užsakyto prekės būvio turi teirautis pats. Nors skelbia, kad atsiųs po 1-5 d.d., šeštą darbo dieną paskambinus pasako, kad prekės tokios neturim, gal galima pasiūlyti ką kitą. Dėl tokių įmonių žmonės vis dar bijo iš lietuvių internetu ką nors pirkti.

 • Elena
  2022-12-17 10:04 am

  Dėkojame už bendradarbiavimą

 • Rolandas
  2022-11-26 2:51 pm

  Rekomeduojame, tikrai profesionaliai patarė ir greitai pristatė

 • Vaidas
  2022-06-13 9:41 am

  Juokdarių kontora, negana to kad gavę įmoką jie nesugeba kliento informuoti apie numatomą laiką kada bus paruoštas užsakymas, dar paskambinus paklausti, akis drasko kažkoks balvonas. Skelbiasi kad pristatymas trunka 1-4d.d. su kurjeriu, BET nesugeba parašyti kad jeigu atsiimti noresi pas juos sandėlyje, tai (nesuprantama kaip ir dėl kokių priežasčių) užtruks apie pusantro savaitės , nors jie tą prekė turi savo lentynoje. Koks tada pas juos garantinis aptarnavimas….

Rašyti atsiliepimą