NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  slapukas.lt
Kategorijos
Atsiskaitymo būdai
Pristatymo būdai
Aprašymas
 • Mes dirbame nuo 2009 m. Per tiek laiko atrinkome kas yra geriausia pagal klientų poreikius. Bendradarbiaujame su Europa, Azija, Rusija ir Amerika. Garsūs gamintojai patikėjo mums savo atstovavimą Lietuvoje. Tiekdami prekes tiesiogiai iš gamintojų, galime Jums pasiūlyti naujausius apsaugos bei slapto stebėjimo įrenginius, kurie mus įkvepia darbui ir verčia nuolat tobulėti.
  Mūsų įranga praverčia daugeliui: ją naudodamos, įmonės gali stebėti darbuotojų veiklą, apsisaugoti nuo pramoninio šnipinėjimo; Tėvai turi galimybę įvertinti auklių darbą, kontroliuoti savo maištingus paauglius.
  Bendradarbiaujame su valstybinėmis įstaigomis, detektyvais, aktyviai domimės savo srities naujovėmis, todėl greitai reaguojame į klientų poreikius ir dažnai atnaujiname asortimentą.
  Galite atvažiuoti pas mus į biurą arba įsigyti prekes internetu, neabejodami kokybe ir patikimumu.
  Per tiek darbo metų, prekių asortimente, prekės yra išbandytos bei užsirekomendavusios.

Paieška
mood_bad
 • Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs atsiliepimą!
 • Rašyti atsiliepimą