NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  wilara.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • wilara.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Reklama
Paieška
 • Viktoras
  2022-06-17 11:38 am

  Užsisakes iš Wilaros poliesterinių avilių dalis su pristatymu per kurjerių tarnybą, du kartus gavau sugadintas dalis. Poliesterolinių dalių lūžiai buvo stebi ne pakuočių kampuose ir ne lietimosi su pakuote vietose, todėl tikėtina, kad lūžiai galėjo atsirasti ne transportavimo metu.
  Vienu atveju avilio dalis buvo pristatyta su akivaizdžiu gamybos broku (avilio dugnas perlinkęs, deformuotas, suderinus su kitomis avilio dalimis stebimi didžiuliai tarpai).
  Dar kitu atveju trūko vienos užsakytos avilio dalies (išleistuvo)
  Visais atvejais bandant operatyviai spręsti iškilusias problemas telefonu ar el. paštu pastebėtas Wilaros nesusikalbėjimas su kurjerių tarnyba (supakuota prekė pakeitimui lieka sandėlyje, o atvykes kurjeris nepaima keistinos prekės dėl pardavėjo išankstinių duomenų nesuvedimo internetiniame tinklapyje)

Rašyti atsiliepimą