NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  Obuoliukams.lt
Aprašymas
 • Prekiaujame premium kokybės Apple įrenginių aksesuarais - apsauginiai stiklai, kabeliai, dėklai, įkrovikliai, stovai, laikikliai, adapteriai ir pan.

  Nuo ko viskas prasidėjo

  Mes taip pat esame kokybiškos Apple technikos fanatikai. Kaip ir visi lietuviai norime sutaupyti, tad tai darydavome pirkdami aksesuarus savo obuoliukams ne iš paties Apple ar autorizuoto reseller'io (na, nes brangu), todėl tekdavo ieškoti alternatyvų. Susidurdavome su problematika - ilgas siuntimas, nekokybiška, netikslūs aprašymai arba aksesuaras netikdavo įrenginiui. Tai ir paskatino atrinkti tai, kas atitinka mūsų pačių keliamus reikalavimus kokybiškam daiktui ir pasiūlyti tai Jums.

  Mūsų principai

  Kokybė

  Apple įrenginių naudotojai - žmonės, kurie vertina kokybę. Todėl mūsų siūlomi produktai yra tik aukštos kokybės. Čia negali būti jokių kompromisų.

  Žinome ką parduodame

  Kiekvienas įrenginys, kiekviena obuoliukams.lt parduodama prekė yra išbandyta (testuota) mūsų pačių.

  Greitas ir aiškus pristatymas

  Visas prekes, kurias matote kataloge, turime vietoje, dažniausiai jas atsiimti galite dar tą pačią dieną. Visus pirkinius su pristatymu paštomatais išsiunčiame tą pačia dieną. Jei prekės vietoje neturime, tą aiškiai pranešame prekės aprašyme ir griežtai laikomės susitarimo.

Paieška
 • Klientas
  2021-09-10 9:04 am

  Tik geriausi atsiliepimai! Kokybiškos prekės. Malonus bendravimas, greitas prekių pristatymas!

 • obuoliukams
  2021-09-09 10:15 am

  pirkau, ok

Rašyti atsiliepimą