NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  12perku.lt
Atsiskaitymo būdai
Pristatymo būdai
Aprašymas
 • Įsigyti kas modernu yra paprasta kaip 1 ir 2! Aplik galima rasti tiek daug šaunių daiktų, kurie reikalingi namų buityje ar kiekviename žingsnyje. Todėl 12perku koletyvas stengiasi surinkti pačius geriausius daiktus ir patekti įsigyi elektroninėje parduotuvėje.
  Naujų technologijų pritaikymas buityje gali reikšmingai pakeisti kasdienybę – ją pakelti į aukštesnį lygį. Šiuo metu svetainėje gausus pasirinkimas LED apšvietimo panelių, juostų ir visų kitų priedų šviesesniems namams.
  Gyvenimas gali būti įdomesnis ir spalvingesnis kai į pasaulį turime galimybę pažvelgti per VR (virtualios realybės) akinius. Palikus tuščius namus, nerimo jausmą gali sumažinti išmani SMART apsauga, kuri bendrautų su jumis WIFI technologijų dėka. Jaukumo pojūtis namuose neatsiejamas nuo modernaus apšvietimo, kuris jau nebeįsivaizduojamas be taupios ir tausojančios aplinką LED technologijos. Visa tai ateitis. Ženkite pirmyn į besikeičiantį pasaulį su kartu su 12perku.lt
  Rask ir įsigyk! Paprasta kaip 1 ir 2 !

Paieška
mood_bad
 • Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs atsiliepimą!
 • Rašyti atsiliepimą

  Jums taip pat gali patikti: