NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  prilips.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • prilips.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti pirmąjį vibratorių?

Nusprendėte įsigyti vibratorių, tačiau sunku išsirinkti? Padėsime – šiame tekste papasakosime, kaip nepasimesti plačiame asortimente ir į ką verta atkreipti dėmesį renkantis pirmąjį žaisliuką.

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Aušra
  2024-05-18 11:03 pm

  Aferistai!!! Nei prekės nei pinigų nuo 2023 gruodžio 19 d. Nors VVAT ir įpareigojo grąžinti sumokėtus pinigus, iki šiol net neatsiliepia!

 • Violeta
  2023-07-20 7:22 pm

  Pirkau pirmą kartą šioje parduotuvėje. Suviliojo kaina, kuri buvo mažesnė nei kitose parduotuvėse. Pirmas nerimo signalas apėmė tada, kai savaitę laiko po apmokėjimo nesimatė jokio įmonės judesio, kad prekė siunčiama ar tuoj bus išsiųsta. Ir tik po mano priminimo, kad negaunu siuntinio – be jokio “atsiprašau”, gavau pranešimą, kad išsiųsta. Na ir…..antras nusivylimas: gavau labai laukiamus kvepalus. Buvau užsakiusi Narciso Rodriguez Fleur Musc EDP . Ir ką gi…gavau visišką padirbinį. Vanduo su min kvapu, kuris laikosi 10-20 min…… Būkit atsargūs

  • UAB “Prilips”
   2023-08-10 9:28 pm

   Miela, Violeta

   Jūsų užsakymas buvo pateiktas :
   2023-07-09 21:28:52 Sekmadienis
   Jūsų užsakymas buvo patvirtintas :
   2023-07-10 09:41:06 Pirmadienis
   Jūsų užsakymas buvo išsiųstas :
   2023-07-17 14:25:11 Pirmadienį

   Pristatymas vykdomas per 1-7 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymo pateikimo datos ir prekių likučio sandėlyje.

   Kaip, matote Jūsų užsakymas buvo išsiųstas per 7 darbo dienas.
   Jūs mums pateikėte, jog savaitę laiko “nesimatė jokio įmonės judesio”

   Visi užsakymo statusai yra siunčiami į el.paštą. Todėl jeigu nesekate savo el.pašto adreso, tai nelygiuojama į mūsų problemą.
   Dėl nepasakyto “Atsiprašau” įrodymų neturime, bet galiu teigti, jog kiekvienas klientas susidūręs su mūsų įmonės siuntos vėlavimu, pateiktų jog visada atsiprašome ir ne nuskriaudžiant pirkėjo įdedame dovanėlių prie siuntos.
   Visų pirma, miela Violeta prieš šmeiždami įmonę, reikėtų įsigilinti į, tai ką perkate 🙂 Ir visada netikusią prekę galima grąžinti atgal.

   Pasitikrinti įmonės patikimumą galite pas mūsų rėmėjus Pigu.lt.
   Mūsų visas asortimentas, Violeta yra iš sertifikuotų tiekėju, todėl kvepalų kokybę mes garantuojame visu 100%

   Linkime, Jums geros patirties su kitomis parfumerijos įmonėmis 🙂

Rašyti atsiliepimą