NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  Pasodink.lt
Aprašymas
 • pasodink.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Paieška
 • Vladas
  2021-05-21 11:34 pm

  Ačiū už gerus atsilepimus.Bet dar reiketu pasistengt geriau dirbt.

 • Rasa
  2021-05-21 10:56 pm

  Iš pasodink.lt pirkom šiltnamį su polikarbonato danga. Jį reikėjo pristatyti į labai atokią vietovę už ~50 km. Dėl pristatymo pavyko lengvai susitarti su pasodink.lt, jie apsiėmė tai padaryti už nedidelį pristatymo mokestį. Visus susitarimus pasodink.lt išpildė 150% – šiltnamį atvežė sutartu laiku net ir labai prastomis kelio sąlygomis. Už tai esam labai labai dėkingi ir labai rekomenduojam šią parduotuvę. Patikimi, draugiški, konkretūs. Be to, palyginti su panašiom šiltnamių alternatyvom rinkoje sutaupėm ~100 eur.

 • Rasa
  2021-05-21 10:33 pm

  Pasodink.lt įsigijome šiltnamį su polikarbonato danga. Šiltnamį reikėjo pristatyti į labai atokiai esančią sodybą. Buvo labai lengva susitarti su Pasodink.lt, kad šiltnamis būtų pristatytas į sodybą. Visi susitarimai buvo įvykdyti 150% – net ir labai sudėtingomis kelio sąlygomis Pasodink.lt atvežė šiltnamį į vietą sutartu laiku. Komunikacija parduotuvės atstovais buvo labai paprasta, aiški ir draugiška. Vienareikšmiškai rekomenduoju, nes jie patikimi ir profesionalūs. Mums bus drąsu pirkti iš jų ir sodinukus.

Rašyti atsiliepimą