NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  statybapigiau.lt
Aprašymas
 • statybapigiau.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai
Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Sekso žaislai yra įgalinantis įrankis, padedantis atrasti ir suprasti savo kūną. Galbūt maloniai nustebsite sužinoję, kad jos paplitusios tarp moterų ir vyrų! Daugiau nei 80% moterų turi 2 sekso žaislus , o daugiau nei 70% vyrų.1

Sekso žaislai skirti malonumui, tačiau jie taip pat teikia daug naudos mūsų bendrai sveikatai.

Skaityti »
4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma žmonių šiandien yra intensyviai dirbantys, per daug užsiėmę ir nuolat patiria stresą, jūsų seksualumo puoselėjimas dažnai pamirštamas. Jūsų seksualumas yra svarbi jūsų bendros sveikatos ir gerovės dalis. Kodėl gi nepabandyti įtraukti į savo gyvenimą šiek tiek linksmybių namie?

Štai keturi būdai, kaip sekso prekės gali padėti tyrinėti savo seksualumą ir padaryti jus laimingesnius bei sveikesnius:

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Greta
  2024-06-13 2:48 pm

  Jau mėnesį laiko laukiama kol pagamins tvoralentes ir niekaip nesulaukiame. Prieš savaitę skambinome, sakė jog pagamintos ir laukia kol išsiūs, o šiandien paskambinus pasakė jog išvis nepagamintos. Baisu, kas per melavimai, ir neatsakingas požiūris į klientus. P.S prieš užsakant internetu rašė jog bus pagamintos per 10-15 darbo dienų.. Kaip nėra taip nėra.

 • Andrius
  2023-09-05 10:03 pm

  Šaraškinu kontora.užsakiau rugpjučio 25d.gavau rugsejo 5 ir tai nepilna uzsakyma.truko detaliu. Paskambinus rugsejo 4 paklausus kur siunta uzgarantavo kad perdave kurjeriui rugpjucio 31d.paprasiau siuntos numerio atsiunte bet patikrinus parode kad tik rugsejo 4 perduota 🤣🤷‍♂️apsimelavo 🤣trukstamos detales nera laiko laukt.nepatariu susidet jei svarbus laikas.

 • Marius
  2023-08-22 3:29 pm

  Šioje parduotuvėje apsipirkinėjau du kartus ir abu kartus buvo problemų. Pirma problema, kad vadovybė neskiria jokio dėmesio tų problemų sprendimui t.y. internetu užsakant prekes rodoma, kad jos yra sandėlyje sumoki pinigus, o pasirodo tų prekių sandėliuose nėra ir užsakymas trunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių, kol jie parsigabena viską kas užsakyta iš tiekėjų. Pinigai sumokėti, prekių nėra pirkti iš kitur nebėra galimybės. Pirmą kartą siunčiausi į namus, skambinau kelis kartus kur mano prekės, negana to, paskambinus trečiadienį man buvo atsakyta, kad prekės yra sandėlyje paruoštos išsiuntimui. Praėjus dviem dienom negavus prekių vėl paskambinau, tai man atsakė, kad prekės yra sandėlyje tik neišsiųstos, o kodėl neišsiųstos negali paaiškinti(nebūčiau skambinęs tai dar dvi savaites būčiau laukęs).
  Antras susidūrimas buvo vėl problemos, užsakiau prekes internetu į Šiaulių sandėlį atsiimti pačiam. Užsakant prekes buvo nurodyti esami kiekiai Šiaulių sandėlyje sumokėjau pinigus, po kelių dienų gaunu atsakymą, kad tų man svarbiausių prekių nebėra Šiauliuose(vėl laukiu dvi savaites). Po dviejų savaičių paskambina ir praneša, kad mano užsakymas paruoštas atsiimti Šiauliuose. Nuvykstu į sandėlį ir prasidėjo mano vaikščiojimas po Jų sandėlius ir savo užsakytų prekių rinkimasis pačiam. Vienas darbuotojas pasako eiti į vieną sandėlio 200 m galą ten gaunu vieną prekę, tada sako eik atgal į kitą galą ten gausi likusias prekes, nuėjus vėl 200 m iš likusių 4 prekių begaunu 2 su atsakymu, kad likusių dviejų nebeturi ir skambinkis vadybininkei kažkur į Vilnių. Galutiniam variante per visą Lietuvą sandėliuose neberanda juodo dvigubo markerio, o kitą prekę vertą 3,56 euro atsiųs į namus. Esu pasišlykštėjęs tokia aptarnavimo kokybe, žmonių mulkinimu, todėl siūlau su šia parduotuve neprasidėti ir apeiti dideliu lankstu.

Rašyti atsiliepimą