NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  dogdream.lt
Kategorijos
Atsiskaitymo būdai
Aprašymas
 • Dogdream.lt - prekės Jūsų šuniukui.

  Mūsų tikslas, pateikti kuo kokybiškesnę ir naudingesnę produkciją klientui. Stengiamės, jog kiekvienas turintis augintinį galėtų įsigyti gyvūnėliui nežalingas prekes ir taip ne tik praturtinti jo užsiėmimų skaičių, bet ir padėti gyventi sveikiau ir ilgiau.

  Stengiamės palaikyti kuo mažesnes kainas, taip suteikdami Jums įsigyti produktų, kurie yra kokybiški, patvarūs ir puikiai atlieka savo funkcijas - pavadėlių, priežiūros priemonių, žaislų ir kt. Mūsų asortimentą sudaro tik aukštą gaminių kokybę reprezentuojantys prekių ženklai. Galime garantuoti, kad šioje parduotuvėje esanti produkcija patiks jūsų augintiniui.

  Jeigu ieškote: dresūros prekių, pašarų, žaislų, petnešų, antkaklių - Jums pas mus. Ne tik padėsime išsirinkti, pamatuoti, bet ir su malonumu pabendrausime :)

   

Naujausi straipsniai
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
mood_bad
 • Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs atsiliepimą!
 • Rašyti atsiliepimą