• Natalija
  2021-05-31 8:21 am

  Sveikintinai malonus bendravimas , preke atvyko net anksciau laiko , eletromobilis pilnai atitinka aprasyma , apsilankius daugybe el parduotuviu pastebejau ,kad bebycare parduotuveja tokie patys automobiliai yra pigesni ,nes jiems taikoma 9 procentu sezonine nuolaida ,esame patenkinti pirkiniu ir rekomenduojame sita puikia parduotuve , aciu

 • Ingrida
  2021-03-10 5:02 pm

  Labai nusivyliau šia parduotuve.Pirkome vaikišką virtuvėlę ir pradėjus ją tverti ištiko lengvas šokas, kiekviena lenta brokuota.Brokai daugiausia gamintojo.Kreipėmės į pardavėją o jis pareiškė, kad praėjo 14 dienų grąžinimo terminas, o į tai kad čia turi galioti gamintojo garantija jis pradėjo kalbėt, o gal čia mes tverdami sugadinom, nors ten daugiausia dažymo brokai.Ir iš vis laikosi tik tų savo 14 dienų ir daugiau nenori leistis į kalbas.Vartotojų teisės patvirtino jog nekokybiškai prekei galioja dviejų metų gamintojo garantija.Norėjau perspėt perkančius būkit atidūs, nes paskui gali tekti nusivilti, nei normalios prekės,nei pinigų.O iš vis geriau aplenkti tokius pardavėjus, kurie daro pinigą kitus apgaudinėdami ir neprisiimdami atsakomybės už savo parduodamas prekes.Lazda turi du galus, neilgai sėkmė lydės tokį verslininką.

  • Babycare.lt
   2021-03-10 8:28 pm

   Sveiki,
   Jūs kreipėtės gerokai vėliau nei po 14 dienų. Mes turime tokias pat sąlygas, kad galėtume patikrinti ar tai kaltas vežėjas, gamintojas, o gal ir pats vartotojas. Jūs pati kreipėtės į mus gerokai per vėlai nuo pirkimo kad mes galėtume viską išsiaiškinti. Dabar Jūs pavėlavote gerokai, o kalti yra babycare.lt., nes babycare.lt nesumokėjo už Jūsų klaidas.
   Pagarbiai,
   Babycare.lt

   • Ingrida
    2021-03-10 9:52 pm

    Dar kartą lietuviškai aš jums rašau, kad prekės garantinis laikas yra ne keturiolika dienų.Keturiolika dienų yra grąžinimo terminas jei prekė nepatiko.Liepėte man paskaityti įstatymus, bet kaip matau jums patiems reiktu susipažinti su jais.Kreipiausi į vartotojų teises ir jie išaiškino terminus per kuriuos reikia prekes grąžinti ar pakeisti esamus gamintojo brokus.O jei jūs abejojate ir iš foto netikite prekės nekokybiškumu aš jums sakiau atvešiu, kad ir beveik tris šimtus kilometrų jums įrodyti.Tiesa pamiršau kad jūs neekspertas ir nesuprantate ar čia gamintojo brokas, ar mūsų tvėrimo pasekmė(nors mes jos netvėrėme).

    • Babycare.lt
     2021-03-10 10:49 pm

     Sunku yra komentuoti, kai rašomi kiekvieną kartą skirtingi dalykai. Tai nauja prekė kuri turi būti pakeista po ilgo laiko nuo isigijimo. Ar tai jau garantinė prekė ( tai reiškiasi, kad prekė jau naudota ) ir turi būti taikomas garantinis aptarnavimas.
     Pagarbiai.
     Babycare.lt

 • Inga
  2020-12-18 3:50 pm

  Baisu ! Nieko nepirkite sitame puslapyje! Zadejo po apmokejimo issiusti prekes, gavau pranesima kad issiusta po savaites, dar po 2 d.- paskambino ir pasake kad tik dabar pokuoja prekes ir prekes pazeistos, kadangi netiko – anuliavo uzsakyma, nesisnekejo- numete telefono rageli. Kiek skambinau, rasiau- i laiskus neregavo.. Ir viskas tai pries pat Kaledas- dovanos nuplauke…
  Tokias internetines svetaines- blokuoti reikia.

  • Babycare.lt
   2021-03-10 8:15 pm

   Jums visų pirma reikėjo išmokti bendrauti. Už Jūsų bendravimo toną ir buvo anuliuotas užsakymas.
   Pagarbiai.
   Babycare

Rašyti atsiliepimą