PATIKIMA parduotuvė

Informacija
Pristatymo būdai
Socialiniai tinklai
Susisiekti su šia parduotuve
Aprašymas
 • Montessori lavinamosios kortelės vaikams skirtos mokytis ir ugdyti vaiko įgūdžius bei lavinti jo vaizduotę. Kortelės sukurtos pagal Montessori pedagogikos metodą. Su kortelėmis leiskitės į nepamirštamą kelionę – mokykitės įvairius daiktų, objektų pavadinimus. Nuotaikingos ir linksmos kortelės leis greičiau įsisavinti išmoktą informaciją, skaityti, rašyti bei piešti.

  Montessori pedagogika yra unikali bei plačiai naudojama ugdymo įstaigose: darželiuose, mokyklose. Montessori pedagogika apima filosofijos bei auklėjimo metodiką. Jos pagrindas yra ugdyti, mokyti, lavinti vaiką, pasitikėti juo bei kartu leistis į pažinimą. Šis metodas unikalus, nes suteikia vaikui savarankiškumo, laisvės, išlaisvina jo mintis, vaizduotę, kuri svarbi pažinimo ir mokymosi kelyje. Su šiomis kortelėmis ne tik mokysitės, bet ir labiau pažinsite vaiką, jo mintis.

  Kam skirtos Montessori lavinamosios kortelės?

  • Pavadinimams mokytis
  • Skaityti, rašyti, skaičiuoti
  • Lavinti vaiko vaizduotę
  • Praplėsti žodyną
  • Susipažinti su daiktais, įvairias objektais
  • Spręsti įvairias užduotis, žaisti

  Montessori lavinamosios kortelės yra universalios, todėl skirtos naudoti įvairaus amžiaus vaikams. Jų panaudojimo galimybės itin plačios – ne tik spręskite įvairias užduotėles, bet ir žaiskite įvairius žaidimus, kurkite užduočių ir žaidimų variacijas, kurios labiau padės ugdyti ir lavinti vaizduotę, susipažinti su dar neatrastais pavadinimais ir objektais.

  Galite rinktis iš skirtingų ir įvairių kortelių temų. Daugelyje kortelių temų yra atvaizduoti tikri, realistiški objektai baltame fone. Taip pat kortelės, kurių nuotaikingus paveikslėlius kūrė ir piešė iliustratorius. Su Montessori kortelėmis leiskitės į nuotaikingą, nepamirštamą ir įdomų mokymosi ir tobulėjimo pasaulį.

Pardavėjo straipsniai
Paieška
 • Goda
  2022-04-17 11:21 am

  Šiandien padovanojom dukrytei Vabalų korteles Velykų proga. Super dalykas edukacijai. Nuoširdžiausios rekomendacijos!

Rašyti atsiliepimą
Rekvizitai

Jums taip pat gali patikti: