Apie Mus

"Verslas tėra priemonė pagerinti kitų žmonių gyvenimus." - Richard Branson

76% lietuvių yra linkę pirkti iš žinomų parduotuvių (Tyrimą atliko „Kantar TNS“. 2017 m. birželio-liepos mėnesiais apklaustas 24.871 žmogus 22 Europos valstybėse, Lietuvoje apklausti 821 asmenys.
Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2018/05/14/apklausa-perka-tose-interneto-parduotuvese-kurias-zino#ixzz6RgpF3B6N). Tai reiškia, jog daugiau nei pusę pardavimų internetu tenka kelioms, itin gerai žinomoms Lietuvos el. parduotuvėms.

 Mažoms, nežinomoms parduotuvėms yra beprotiškai sunku konkuruoti su Lietuvos el. prekybos gigantais – jos neprilygsta nei reklamos biudžetu, nei tvirtai užimtomis pozicijomis Google paieškoje. Tačiau iš tokios konkurencijos dažniausiai išlošia pirkėjas – mažiau žinomoms parduotuvėms vieninteliai būdai pritraukti klientą – tai žemesnės kainos, greitesnis pristatymas ir malonesnis aptarnavimas nei didžiųjų Lietuvos internetinių parduotuvių.

 eTikra.lt – Lietuvos internetinių parduotuvių katalogas, kuris stengiasi sumažinti atskirtį tarp didelių ir smulkių el. parduotuvių. Čia rasite mažiau žinomas, tačiau neprastesnes parduotuves nei Lietuvos el. prekybos gigantai. Portalas yra orientuotas į pirkėją, todėl parduotuvės yra patogiai suskirstytos pagal parduodamų prekių kategorijas, kad pirkėjas greitai ir patogiai rastų jam tinkamą parduotuvę.

 Na, o jei nedrįstate pirkti iš Jums nežinomos parduotuvės – ieškokite parduotuvių, pažymėtų ženklu „Patikrinta“. Parduotuvė, turinti ženklą „Patikrinta“, yra patikrinta eTikra.lt administracijos pagal mūsų patikimumo kriterijus.

 Saugaus ir smagaus „shopping’o“ Jums linki eTikra.lt administracija!