Apie Mus

Geriausias Jūsų pagalbininkas apsiperkant internetu!

 Ar žinote jausmą, kai randate tobulą prekę už patrauklią kainą internetinėje parduotuvėje, tačiau apie šią parduotuvę nieko neesate girdėję ir taip baisu spausti tą mygtuką “Pirkti”, jog neliktumėte apgauti? O Google paieškoje paieškojus atsiliepimų apie šią parduotuvę, sunku suprasti kas tikra, o kas ne?

 Palikite šį vargą mums! Mes atidžiai patikriname internetines parduotuves, ir jei parduotuvė yra patikima ir saugi – tokiai parduotuvei suteikiame ženklą “Patikrinta”. Apsilankę eTikra.LT internetinių parduotuvių kataloge ir pirkdami iš patikrintų parduotuvių, galite būti ramūs, jog prekė Jus pasieks. O gavę prekę, galėsite parašyti atsiliepimą ir papasakoti apie savo patirtį apsiperkant šioje parduotuvėje!

 O galbūt ieškote internetinės parduotuvės, kurioje būtų galima nusipirkti dovanų kuponą, įsigyti darbo įrankių išsimokėtinai ar užsisakyti drabužių ir atsiskaityti tik gavus prekes? Jums nebereikia gaišti laiko googlinant ir naršant po šimtus internetinių parduotuvių ieškant, kuri parduotuvė siūlo Jums reikiamas paslaugas. Tiesiog apsilankykite eTikra.LT parduotuvių kataloge ir filtrų pagalba per kelias sekundes rasite visas parduotuves, kurios siūlo būtent tai, ko reikia JUMS!