Norite patalpinti SEO straipsnį e-prekybos tema ? Pataikėte ten, kur reikia!

SEO STRAIPSNIŲ TALPINIMAS

eTikra.LT – Jūsų internetinės parduotuvės geriausias draugas!

Internetinės parduotuvės reklama
SEO Straipsnių talpinimas

Kas yra SEO straipsniai ir kokia iš jų nauda?

SEO straipsnis – tai tekstas apie Jūsų produktą ar paslaugą, kuris yra skirtas Jūsų tikslinei auditorijai.

SEO straipsniai nuo paprastų straipsnių skiriasi tuo, jog jie yra optimizuoti Google paieškos sistemai, siekiant patekti į pirmąjį Google paieškos rezultatų puslapį.

Google paieškos algoritmas darosi vis protingesnis ir protingesnis. Kuo daugiau rašysite savo parduodamo produkto tema, tuo didesnė tikimybė, jog Jūsų parduotuvės internetinė svetainė bus randama aukštesnėse Google rezultatų pozicijose, o tai, žinoma, generuos Jums pardavimus.

SEO Straipsniai

Kodėl turėtumėte talpinti straipsnius pas mus?

ATGALINĖ NUORODA

Straipsniuose galite įterpti atgalinę nuorodą į savo el. parduotuvę.

Žaibiškas indeksavimas

Google įprastai portale patalpintus straipsnius indeksuoja per mažiau nei 12h.

Domeno autoritetas

eTikra.LT domeno autoritetas sparčiai kyla. Jūs gausite ne tik autoritetingą atgalinę nuorodą, tačiau ir Jūsų straipsnis bus matomas aukštose Google pozicijose.

Tikslinė auditorija

eTikra.LT lankytojai - žmonės apsipirkinėjantys internetu. Jei juos sudomins Jūsų straipsnis - didelė tikimybė, jog jie aplankys Jūsų parduotuvę ir apsipirks.

Dažniausiai užduodami klausimai

PATIKRINTA IR VIP nariams – tai visiškai nieko nekainuoja. Mainais prašome tik įterpti nuorodą į eTikra.LT portalą savo parduotuvėje.

Jei nesate eTikra.LT narys – susikurkite savo el. parduotuvės profilį čia.

Straipsniai turi būti aktualūs mūsų lankytojams (pirkėjams). Tai gali būti naujos el. parduotuvės pristatymas, naujos produkto linijos pristatymas, išsamus ir įdomus straipsnis apie kokį nors produktą ir t.t. 

Jūsų pasirinkimas apie ką rašyti, svarbu, jog tai aktualu žmonėms, apsiperkantiems internetu.

Jūsų SEO straipsniai rodomi trijose pozicijose – pagrindinio puslapio apačioje, kiekvienos parduotuvės profilio puslapyje, bei straipsnių kataloge.

Straipsnis turi būti parašytas lietuvių kalba, be gramatinių klaidų. 

Rašant straipsnį prašome laikytis etiketo, nenaudoti keiksmažodžių, neminėti konkurentų. 

Kiekvieną straipsnį patikrina eTikra.LT administracija ir pasilieka teisę nepatvirtinti straipsnio, jei jis atrodo netinkamas šiam portalui.

PATIKRINTA nariai gali talpinti iki 3 straipsnių, VIP nariai iki 10 straipsnių.

Taip, straipsnis gali būti kopijuotas iš Jūsų blog’o. SEO prasme tai nekenks nei Jums nei mums. Vis dėlto, norėtumėme eTikra.LT portale matyti kuo daugiau originalaus turinio.

P.S.: Jei kopijuojate straipsnį iš savo blog’o, rekomenduojame straipsnio apačioje nurodyti šaltinį. Pvz.:”Šaltinis: www.jusuparduotuve.lt/blogas”.

Rašyti straipsnį

Rekomenduojame straipsnį rašyti savo kompiuteryje, kad galėtumėte jį išsisaugoti ir nutrūkus ryšiui, neprarastumėte atlikto darbo. Baigtą straipsnį įklijuosite čia.

Šis skiltis skirta tik prisijungusiems. Prašome prisijungti su savo paskyra, arba užsiregistruoti, kaip el. parduotuvės savininkas.