Turite internetinę parduotuvę?

Tapkite eTikra.LT nariu ir gaukite turbūt vertingiausią paslaugų paketą rinkoje!

Internetinės parduotuvės

Kas yra eTikra.LT?

eTikra.LT – tai didžiausias Lietuvoje internetinių parduotuvių katalogas, kuriame pirkėjai gali per kelias sekundes patikrinti parduotuvės patikimumą arba atrasti naujų parduotuvių (pagal parduodamų prekių kategoriją, atsiskaitymo būdą, pristatymo būdą ir t.t.).

eTikra.LT atsirado iš poreikio sumažinti sukčiavimų internete atvejų skaičių, bei suteikti galimybę pirkėjui saugiai ir be baimės apsipirkti ne tik žinomiausiose Lietuvos parduotuvėse, bet ir mažiau žinomose internetinėse parduotuvėse.

Jei turite internetinę parduotuvę ir norite tapti eTikra.LT nariu, tai galite padaryti pasirinkę vieną iš trijų narystės planų ir sukūrę savo internetinės parduotuvės profilį.

Profilio sukūrimas nereikalauja IT žinių ir neturėtų užtrukti ilgiau nei 15 minučių. Jei vis dėlto nenorite patys kurti profilio, susisiekite su mumis.

KOKIA VERTĘ JŪS GAUNATE?

Parduotuvės profilis

Susikurkite savo parduotuvės profilį – papasakokite savo potencialiems pirkėjams kas Jus daro išskiritiniais, kodėl jie turėtų apsipirkti pas Jus.

eTikra.LT profilius “myli” Google – kai kurių parduotuvių eTikra.LT profilis rodomas aukščiau paieškos rezultatuose, nei pati internetinė parduotuvė.

SEO straipsniai

Talpinkite SEO straipsnius. Turbūt net nereikia pasakoti, kaip svarbu yra SEO straipsniai, norint sulaukti organinio, nemokamo lankytojų srauto į savo parduotuvę.

Pas mus patalpinti straipsniai yra žaibiškai indeksuojami ir užima aukštas pozicijas Google paieškoje.

Tapę eTikra.LT nariu galėsite patalpinti iki 10 SEO straipsnių. Jie bus matomi Jūsų parduotuvės profilio puslapyje bei bendrame straipsnių kataloge.

Nemokate/neturite laiko rašyti straipsnių? Ne bėda! Kreipkitės į mūsų partnerius ir užsisakykite rašymo paslaugas su išskirtine nuolaida eTikra.LT klientams.

Papildomas pardavimų kanalas

Talpinkite savo populiariausias, perkamiausias prekes. Už pardavimus neimame jokio komisinio mokesčio – pirkėjas paspaudęs ant “Pirkti” mygtuko produkto puslapyje, yra nukreipiamas į Jūsų parduotuvę ir pirkėjas atsiskaito tiesiogiai Jums.

Produktai yra rodomi Jūsų eTikra.LT parduotuvės profilio puslapyje, bei bendrame prekių kataloge.

Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos – tai svarbiausias elementas optimizuojant išorinį SEO.

Taip pat labai svarbu iš kur ta nuoroda atkeliauja – nuoroda turi būti iš patikimos ir panašios tematikos svetainės.

Sukūrę parduotuvės profilį pas mus, gausite “dofollow” atgalinę nuorodą iš nuolat augančios reputacijos portalo, kurio pagrindinė tema – internetinės parduotuvės.

Patikimumo užtikrinimas

eTikra.LT vardas siejamas su saugiu apsipirkimu internetu. 

Sukūrę savo parduotuvės profilį ir kai tik mes jį patikrinsime (parduotuvės tikrinimo kriterijai), Jūs galėsite įsikelti “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą savo parduotuvėje:

Patikima Parduotuvė

Patikimumo trūkumas yra vienas iš pagrindinių faktorių, kodėl pirkėjai apleidžia pirkinių krepšelius. Tai ypač aktualu naujoms, mažai žinomoms parduotuvėms.

Pirkėjų atsiliepimai

62% pirkėjų sako, jog jie nepirks iš parduotuvės, apie kurią nėra galimybės rašyti atsiliepimų*.

Bijote konkurentų šmeižto?

Nesijaudinkite, kiekvienas atsiliepimas yra patikrinamas žmogaus, o neigiami atsiliepimai nėra patvirtinami be įrodymų.

*https://www.oberlo.com/blog/online-review-statistics

Tikslinės auditorijos srautas

Pagrindinis mūsų portalo lankytojas – žmogus, apsipirkinėjantis internetu. 

Portalo lankomumas kyla itin sparčiai ir jau dabar yra lankomiausias Lietuvos internetinių parduotuvių katalogas. 

Per paskutinius metus organinis srautas paaugo daugiau nei 2000% (taip taip – daugiau nei 20 kartų)!

Paskatinę pirkėjus rašyti atsiliepimus (pozicija kataloge priklauso nuo atsiliepimų balo/skaičiaus), galite sulaukti nemažai tiesioginio srauto iš eTikra.LT katalogo.

Partnerių pasiūlymai

Nuolatos ieškome partnerių, kad savo klientams suteiktumėme kuo daugiau naudos.

Šiuo metu mūsų nariai gali pasinaudoti straipsnių rašymo paslaugomis su 15% nuolaida!

Tiekėjų paieška

Kataloge yra jau daugiau nei 5000 lietuviškų internetinių parduotuvių.

Nemaža dalis iš jų užsiima didmenine prekyba. Filtro pagalba, galite lengvai rasti parduotuves, kurios tiekia Jūsų norimos kategorijos prekes ir susiekti su jais tiesiai per kontaktų formą, esančia parduotuvės profilyje.

Pvz.: vitaminų ir papildų tiekėjai.

DETALI STATISTIKA

Tapę eTikra.LT nariu, galite sekti savo parduotuvės profilio lankomumą, matyti iš kur ateina lankytojų srautas.

PALYGINIMAS SU KITAIS LIETUVOS ĮMONIŲ KATALOGAIS

eTikra palyginimas su kitais įmonių katalogais

MŪSŲ NARIAI

MES SPAUDOJE

D.U.K.

Dažniausiai užuodami klausimai

Savo parduotuvės profilyje spauskite mygtuką “Esate parduotuvės savininkas? Perimkite parduotuvę!” ir atlikite prašomus veiksmus.

El. parduotuves tikriname pagal tam tikrus kriterijus. Su tikrinimo sąlygomis galite suspažinti čia – https://etikra.lt/ka-reiskia-patikrinta-parduotuve/.

Tokiu atveju duosime patarimų, kaip susitvarkyti parduotuvę, o jei nenorėsite to padaryti – grąžinsime nario mokestį ir atšauksime narystę.

Ne. Likus kelioms dienoms iki narystės pabaigos, gausite pranešimą apie netrukus besibaigsiančią narystę, ir jei norėsite tęsti narystę, turėsite apmokėti išankstinę sąskaitą.

Žinoma. Tačiau nerekomenduojame to daryti dažnai, nes kartais prireikia laiko, kol naujas straipsnis ar produktas pradeda generuoti lankytojų srautą.

Taip, narystės planą galėsite pakeisti savo paskyroje.

Vartotojui parašius neigiamą atsiliepimą, prieš jį patvirtinant prašome atsiliepimo autoriaus įrodymų, jog jis tikrai apsipirko šioje parduotuvėje. 

Jei tai tikras pirkėjas ir jis yra nepatenkintas Jūsų parduotuve, tai yra puiki proga pažvelgti į Jūsų parduotuvę pirkėjo akimis ir pasistenkti ištaisyti visas problemas, galinčias suteikti neigiamą patirtį pirkėjui.

O jei atsakysite į neigiamą atsiliepimą su paaiškinimu, kodėl taip įvyko, šis atsiliepimas tik paskatins kitus lankytojus pirkti, nes matys, jog rimtai žiūrite į savo verslą ir spręndžiate iškilusias problemas.

Pasiruošęs tapti eTikra.LT nariu?

Pasirinkite vieną iš 3 narystės planų