Turite internetinę parduotuvę?

Tapkite eTikra.LT nariu ir parodykite savo pirkėjams, jog esate patikimas pardavėjas

eTikra.LT – Jūsų internetinės parduotuvės geriausias draugas!

Internetinės parduotuvės reklama

Apie Mus

Kas yra eTikra.LT?

eTikra.LT – tai didžiausias Lietuvoje patikimų  parduotuvių katalogas, kuriame pirkėjai gali per kelias sekundes rasti patikimą ir Jiems tinkamą parduotuvę (pagal parduodamų prekių kategoriją, atsiskaitymo būdą, pristatymo būdą ir t.t.).

eTikra.LT atsirado iš poreikio sumažinti sukčiavimų internete atvejų skaičių, bei suteikti galimybę pirkėjui saugiai ir be baimės apsipirkti ne tik žinomiausiose Lietuvos parduotuvėse, bet ir mažiau žinomose internetinėse parduotuvėse.

Jei turite internetinę parduotuvę ir norite tapti eTikra.LT nariu, tai galite padaryti pasirinkę vieną iš trijų narystės planų ir sukūrę savo internetinės parduotuvės profilį.

Profilio sukūrimas nereikalauja IT žinių ir neturėtų užtrukti ilgiau nei 10 minučių.

NARYSTĖS PLANAI

BAZINIS

Kaina - 0.99€ / metams

Planas skirtas susipažinimui su eTikra.LT portalu, vartotojo sąsaja, bei parduotuvės pristatymui Lietuvos pirkėjams. Mokamas tik simbolinis mokestis saugumo sumetimais. 

Šių parduotuvių netikriname ir nemoderuojame atsiliepimų.

PATIKRINTA

Kaina - 49.99€ / metams

PATIKRINTA planas – žmonėms ar juridiniams asmenims, rimtai žiūrintiems į prekyba internetu. Pasirinkę PATIKRINTA planą, Jūs ne tik parodysite pirkėjams, jog esate sąžiningas pardavėjas, tačiau gausite ir daugiau privalumų: atgalinę nuorodą, aukštesnę poziciją eTikra.LT kataloge, saugaus apsipirkimo ženkliuką, kurį galėsite patalpinti savo parduotuvėje, galimybę įkelti parduotuvėje vykstančias akcijas.

VIP

Kaina - 300€ / metams

VIP planas – siekiantiems visko, kas geriausia. Gaunate viską, kas yra PATIKRINTA plane, plius aukščiausią prioritetą kataloge, partnerių pasiūlymus, išskirtinį parduotuvės profilio kortelės dizainą,  profesionalias SEO ataskaitas pagal užklausą.

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Galime garantuoti, kad potencialiam pirkėjui ieškant Googlėje atsiliepimų apie Jūsų parduotuvę, Jūsų parduotuvės profilis bus matomas aukštose pozicijose. Pirkėjui aplankius Jūsų profilį, jis aiškiai matys, jog Jūsų parduotuvė yra patikima ir tai žymiai padidins tikimybę, kad pirkėjas pas Jus apsipirks.

Taip pat galime garantuoti, jog gausite autoritetingą atgalinę nuorodą, kuri padės Jums kilti Google paieškos pozicijose.

Daugeliui klientų eTikra.LT narystė atsiperka tiesiogiai – uždirba iš pardavimų, kuriuos generuoja eTikra.LT lankytojai. Tai, žinoma, priklauso nuo parduotuvės kategorijos, jos pozcijų eTikra.LT kataloge. 

Net jei ir nesulauktumėte nei vieno pirkimo iš eTikra.LT lankytojų per visus metus (kas yra nelabai tikėtina) – saugumu užtikrinimas pirkėjui, atgalinė nuoroda, didesnis matomumas Googlėje yra verta daug daugiau, nei eTikra.LT narystės mokestis.

Tikrai ne! Užsiregistruoti portale užtruksite ne ilgiau nei minutę, o parduotuvės profiliui sukurti mūsų klientai įprastai užtrunka 10-15min.

Po profilio sukūrimo Jums nieko daugiau daryti nereikia ir Jūsų parduotuvės profilis bus matomas visus metus. 

Po metų, jei norėsite, galėsite pratęsti narystę dar metams. Mokestis nebus automatiškai nuskaičiuojamas.

 

Vartotojui parašius neigiamą atsiliepimą, prieš jį patvirtinant prašome atsiliepimo autoriaus įrodymų, jog jis tikrai apsipirko šioje parduotuvėje. 

Jei tai tikras pirkėjas ir jis yra nepatenkintas Jūsų parduotuve, tai yra puiku proga pažvelgti į Jūsų parduotuvę pirkėjo akimis ir pasistenkti ištaisyti visas problemas, galinčias palikti neigiamą patirtį pirkėjui.

O jei atsakysite į neigiamą atsiliepimą su paaiškinimu, kodėl taip įvyko, šis atsiliepimas tik paskatins kitus lankytojus pirkti, nes matys, jog rimtai žiūrite į savo verslą ir spręndžiate iškilusias problemas.

NAUDA PARDUOTUVĖMS

Pasitikėjimas

Parodykite, jog esate patikimas pardavėjas!

CIGI-Ipsos Global Survey apklausos duomenimis, 49% respondentų teigė, jog jie nepasitiki nežinomomis el. parduotuvėmis. Tai turbūt viena iš pagrindinių priežasčių, dėl ko pirkėjai apleidžia pirkinių krepšelius.

 eTikra.LT Google Search Console nuotraukoje matote, kiek žmonių šį mėnesį (2021 Rugsėjis) ieškojo parduotuvių su raktažodžiu “atsiliepimai” (x parduotuvė atsiliepimai). CTR siekia net 10%! Tai rodo, jog klientai aktyviai ieško informacijos apie parduotuvę, prieš pirkdami iš jos. 

 Pirkėjui Google paieškoje radus Jūsų parduotuvės eTikra.LT profilį su ženkliuku “Patikrinta“, žymiai sumažės tikimybė, jog pirkėjas apleis pirkinių krepšelį.

Atsiliepimai

Patenkinto kliento atsiliepimas - geriausia reklama Jūsų parduotuvei!

 Pirkėjų atsiliepimai yra neabejotinai vienas iš svarbiausių faktorių, lemiančių pardavimų konversijos rodiklio dydį. 

 Labai svarbu, jog atsiliepimai būtų ne pačiame parduotuvės tinklalapyje, o nepriklausomuose portaluose, tokiuose kaip eTikra.LT, rekvizitai.lt. Atsiliepimais pačioje parduotuvėje pirkėjai linkę netikėti, nes parduotuvės administratorius lengvai gali prirašyti “fake” atsiliepimų.

 Sukūrę savo parduotuvės profilį eTikra.LT portale ir paraginę savo klientus parašyti įvertinimą po apsipirkimo, Jūs stipriai padidinsite pardavimus.

Atgalinė nuoroda

Daugiau gerų atgalinių nuorodų - aukštesnė vieta Google rezultatų puslapyje.

 Tikriausiai nereikia aiškinti, kaip yra svarbu internetinei parduotuvei turėti atgalinių nuorodų. Deja, gauti atgalinių nuorodų iš aukšto PA tinklalapio yra gan sudėtinga.

 Sukūrę profilį eTikra.LT portale, Jūs gausite dofollow atgalinę nuorodą iš nuolat augančios reputacijos portalo ir ji bus aktyvi tol, kol naudositės eTikra.LT paslaugomis.

Reklama

Turbūt pigiausia reklama Jūsų el. parduotuvei!

 Reklama yra neatsiejama prekybos dalis. 

 eTikra.LT tikriausiai yra vienas iš pigiausių reklamos būdų Lietuvoje. Pvz. šiam klientui viena konversija kainavo vos 1.73€ (3 mėnesių PATIKRINTA plano mokestį padalinus iš eTikra.LT referalų konversijų).

 O svarbiausia, jog tai yra “pasyvi” reklama – susikuriate profilį ir visus metus džiaugiatės pardavimais iš eTIkra.LT referalų.

 Neabejojame, jog yra klientų pasiekųsių geresnius rezultatus, tačiau mes neturime galimybės matyti tokių duomenų, nebent klientas pasidalina savo GA duomenimis su mumis.

SEO ataskaitos

Gaukite iki 700€ metinės vertės savo parduotuvės SEO ataskaitas NEMOKAMAI!

SEO ataskaitos
Pavyzdinė nuotrauka

 Profesionalios SEO ataskaitos iš SERPSTAT VIP nariams. Sekite savo raktažodžių pozicijas, tiksliai sužinokite kur Jums reiktų pasitempti, bei stebėkite savo konkurentus.

 Pirmą ataskaitą eTikra.LT narys gauna po parduotuvės patvirtinimo, paskui pagal užklausą (ne dažniau nei kartą per mėnesį).

 Jei pirktumėte tokias ataskaitas tiesiogiai iš SERPSTAT, Jums tai kainuotų 69$ kiekvieną mėnesį

Partnerių pasiūlymai

Geriausi iš geriausių!

 Išskirtinės partnerių nuolaidos eTikra.LT PATIKRINTA/VIP planų klientams. 

 Informacija dar ruošiama. Kai baigsime derybas su visais partneriais, gausite pranešimus el. paštu. Prižadame – pasiūlymai bus verti dėmesio! 🙂 Stay tuned!

*visi esami ir būsimi PATIKRINTA/VIP klientai galės naudotis pasiūlymais, tad nieko nelaukdami galite sukurti savo el. parduotuvės profilį jau dabar!

Geriausi iš geriausių

Susipažinkite su mūsų partneriais

eTIkra.LT nariai

Jie mumis tiki

Tik mūsų narių dėka mes galime augti ir suteikti vis daugiau naudos pirkėjams bei eTikra.LT nariams!

Pasiruošę prisijungti prie eTikra.LT?

Užsiregistruokite portale ir sukurkite savo el. parduotuvės profilį!

Internetinės parduotuvės reklama