4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma žmonių šiandien yra intensyviai dirbantys, per daug užsiėmę ir nuolat patiria stresą, jūsų seksualumo puoselėjimas dažnai pamirštamas. Jūsų seksualumas yra svarbi jūsų bendros sveikatos ir gerovės dalis. Kodėl gi nepabandyti įtraukti į savo gyvenimą šiek tiek linksmybių namie? Štai keturi būdai, kaip sekso prekės gali padėti tyrinėti savo seksualumą ir padaryti jus laimingesnius bei sveikesnius:
4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

1. Sekso žaislai padeda suvokti, kad seksualumas yra neatsiejama jūsų sveikatos dalis

Kasdien vis daugiau žmonių atranda rūpinimosi savimi ir meilės sau naudą sveikatai. Reguliarus orgazmas gali pailginti jūsų gyvenimo trukmę, nes kiekvieną kartą, kai pasieksite orgazmą, jūsų kūnas išskiria DHEA – hormoną, kuris, kaip žinoma, stiprina imuninę sistemą ir išlaiko odą sveiką, todėl atrodote jauniau. Estrogenas – hormonas, būtinas sveikai, lygiai odai, taip pat išsiskiria orgazmo metu.

Orgazmas taip pat gamina cheminę medžiagą, vadinamą oksitocinu, kuri veikia kaip natūralus skausmą malšinantis vaistas ir gali padėti sumažinti galvos ir raumenų skausmus. Be to, orgazmas gali paskatinti geresnį seksą, nes sustiprina lytinių organų ir dubens dugno raumenų tonusą, o tai savo ruožtu sukuria pilnesnius intymius išgyvenimus ir autentišką seksualinį malonumą.

2. Sekso žaislai gali paskatinti mylėti savo kūną

Tyrinėdami intymius pojūčius naudodami sekso žaislus, sužinosite, koks nuostabus iš tikrųjų yra jūsų kūnas ir kiek malonumo jis jums gali suteikti. Net nueinate į elektroninę sekso prekių parduotuvę, jau jaučiate, kad pulsas padidėja renkantis sekso prekes, o kaip galite jaustis patys masturbacijos metu ar jaudindami savo klitorį.

auksinis stimuliatorius kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

52,65 

Intymaus malonumo žaisliukai gali leisti atrasti naują malonumą, kurio net nežinojote, kad kada nors patiks! Jūs nežinojote, kad jums patiks ledai, kol nepabandėte jų, tiesa? Tas pats gali nutikti, kai tyrinėjate savo seksualumą naudodamiesi sekso žaislais.

Naudodami paprastą rankinį masažuoklį galite sužinoti, kur yra jūsų jautriausios sritys ir kaip keičiasi jūsų unikalios seksualinės reakcijos. Seksualumo tyrinėjimai tikrai gali leisti mylėti save.

3. Sekso žaislai gali padidinti jūsų pasitikėjimą

O kas, jei jums nereikėtų pasikliauti niekuo kitu asmeniniam malonumui? O kas, jei parodytumėte savo partneriui, kur tiksliai yra jūsų jautriausios vietos ir kaip jūsų kūnas gali reaguoti į jo papildomą dėmesį?

Vien savo seksualumo tyrinėjimas yra puiki praktika apskritai tapti seksualesniu asmeniu. Kuo labiau valdysite savo malonumą, tuo geriau suprasite, kaip jūsų kūnas reaguoja į vibraciją, ir kuo labiau pasitikėsite savimi, visa tai pavirs seksualiu pasitikėjimu savimi, kuris yra neįkainojamas.

4. Sekso žaislai sustiprina jūsų libido

Dėl kasdienių užimtumo situacijų, socialinio poveikio, streso, vaistų vartojimo ar amžiaus libido gali svyruoti ir (arba) mažėti. Laimei, sekso prekės gali padidinti jūsų seksualumą, padidinti lytinį potraukį ir padėti atkurti libido.

Intymaus malonumo produktai suteikia specifinę stimuliaciją, kuri gali priversti jus patirti visiškai naujus malonius pojūčius. Kuo daugiau randate laiko pažadinti seksualinį susijaudinimą naudodamiesi sekso žaislais, tuo labiau reaguoja jūsų kūnas. Jūsų seksualumas ir lytinis potraukis auga tiesiog mėgaujantis šiais asmeniniais malonumais.