Ar dažnai tenka gražinti netinkamus, nekokybiškus rūbus?

Renkantis patogų rūbą, labai svarbu žinoti iš kokios medžiagos jis pagamintas, kokia medžiagos sudėtis, tipas. Evii komanda visada pataria ir parenka tinkamiausią rūba jums.

Renkantis naują rūbą mes dažniausiai atidžiai tyrinėjame ne tik jo modelį, siluetą ar spalvą, bet ir pluoštą, iš kurio jis pasiūtas bei sudėtį. Būtent nuo to priklausys kiek drabužis tarnaus.

1

Įvairiausius pluoštus, iš kurių siuvame drabužius galime vadinti medžiaga, yra dvi pragrindinės jų rūšys.

Vienas iš jų trikotažas – tai tekstilės gaminys, mezgimo mašinomis megztas iš siūlų, o dar paprasčiau sakant, tai yra visi pluoštai, pluoštai kurie gaminami mezgimo būdu.

Kitas tai audinys – tekstilės gaminys, audimo staklėmis išaustas iš siūlų, kitaip tariant, tai yra visi pluoštai, kurie gaminami audimo būdu.

Trikotažas labai pasiteisines ir itin populiarus siuvant laisvalaikio ir sportinius drabužius. Taip yra dėl jo savybių, kurias nulemia gamybos būdas. Ši medžiaga pasižymi tamprumu, minkštumu, purumu, labai gerai priglunda, prisitaiko prie mūsų judesių.

2

Evii komanda dažniausiai dirba su natūralaus pluošto audiniu tai būtų medvilnė – tai naturalus pluoštas gaunamas iš medvilnės žiedų. Pasižymi lengvumu, minkštumu ir geru oro pralaidumu. Šiuos drabužius malonu ne tik dėvėti, bet jie yra higieniški kadangi gerai sugeria drėgmę. Medvilnę dažnai maišo su kitais pluoštais, tokiais kaip poliesteriu ar poliamidu. Tai suteikia medvilnės audiniui daugiau tvirtumo ir šiek tiek palengvina jo priežiūrą.

Evii – tai mūsų mylimas prekės ženklas į tai sudėjome dalelę širdies. Mes siūlome kokybiškus ir gražius rūbus, tikimės jie taps Jums mieli ir mėgiami devėti. Mūsų tikslas visa tai pateikti, madingai paprastai ir patikimai už priimtiną kainą. Mūsu audinukai tik aukščiausios kokybės, glaudžiai bendradarbiaujame su tiekėjais. Daug dirbame su trikotažo audiniais.

Gaminius iš medvilnės audinių patariame plauti išvirkščius, kad ilgiau išliktų spalva. Galima virinti ir lyginti aukštoje temperatūroje. Lyginti geriausia naudojant garus. Baltus gaminius virinkite. Spalvotus skalbkite ne didesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje. Dėl įvarių priemaišų būtinai visada pasitikslinkite gaminio etiketėje.

Taigi kiekvienas gaminys yra laiko ir kiekvieno Jūsų patikrintas.

3