Automobilių prekės

Ko dažniausiai prireikia automobilyje: nuo telefono laikiklio iki vaizdo registratoriaus
Autmobilių prekės

Automobilių prekių pasiūla kasmet tik auga: senovines magnetolas keičia FM moduliatoriai, mechanines kojines pompas – elektrinės, šiuolaikinio vairuotojo automobilis jau neįsivaizduojamas ir be telefono laikiklio ar vaizdo registratoriaus. Šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie tai, kokios automobilių prekės yra populiariausios šiuo metu ir į ką atkreipti dėmesį jas renkantis. Automobilio priedai gali būti ir naudingas pirkinys jums patiems, ir praktiška dovana bičiuliui!

            Kad vairuoti būtų patogu ir saugu

 

            Bene populiariausias pirkinys tarp daugelio naujų vairuotojų, tai telefono laikiklis. Jis gali atlikti kelias funkcijas – būti vieta patogiai laikyti telefoną, taip pat telefoną naudoti kaip navigaciją ar jį įkrauti. Paprasčiausi telefonų laikikliai kainuoja 6–7 eurus, turintys daugiau funkcijų gali kainuoti ir iki 15–20 eurų. Telefono laikiklis gali būti tvirtinamas prie automobilio stiklo arba dedamas į vėdinimo groteles. Renkantis laikiklį reikia atkreipti dėmesį, ar jūsų telefonas tilps į laikiklio rėmus. Jei pasirinksite magnetinį laikiklį, telefono matmenys nebus svarbūs, tačiau reikia turėti omeny, kad magnetiniai laikikliai geriau tinka mažesniems, lengvesniems telefonams, nes didelių įrenginių svorio magnetas gali neišlaikyti. Naujausi laikiklių modeliai gali belaidžiu būdu įkrauti telefoną. Jei jūsų telefonas turi šią funkciją – verta įsigyti ir tokį įkroviklį-laikiklį, nes telefonas automatiškai krausis visada, kai bus įdėtas į dėklą ir jums nereikės dėl to sukti galvos.

            Vairavimui patogumo suteikia ir GPS navigacijos. Nors nemažai žmonių jau naudojasi navigavimo programėlėmis telefone, tačiau yra situacijų, kai sena gera navigacija yra nepakeičiama. Visų pirma, ji išsikrauna gerokai lėčiau nei telefonas, nes yra sukurta ilgoms kelionėms. Be to, ją naudoti galėsite ir vairuodami užsienyje, jums nereikės turėti mobiliojo ryšio ar mokėti už brangų interneto duomenų kiekį svečioje šalyje. GPS palydovai pasiekiami praktiškai visur, net ten, kur telefono ryšys neveikia.

Pramogos ilgoms kelionėms

 

            Vairuojant dažnai mėgstama klausytis muzikos, tačiau ką daryti, jei jūsų automobilis neturi nė USB jungties, nė AUX lizdo? Išeitis – FM moduliatoriai, kurie jūsų telefoną ar muzikos grotuvą gali „paversti“ radijo stotimi, kurią mielai gros originalus jūsų automobilio radijo imtuvas. Šios automobilių prekės – turbūt antros pagal populiarumą, ypač tarp tų automobilių savininkų, kurių automobiliai neturi USB jungties ar „Bluetooth“ ryšio.

            FM moduliatoriai yra jungiami į 12 V jungtį, todėl jie ne tik leidžia patogiai klausytis muzikos, bet ir įkrauti jūsų įrenginius. Daugelis šiuolaikinių moduliatorių turi vieną ar dvi USB jungtis, AUX jungtį, kuri leidžia patogiai prijungti jūsų telefoną ar muzikos grotuvą. FM moduliatorių kainos svyruoja nuo 8 iki 20–25 eurų, todėl išsirinkti jam tinkamiausią modelį tikrai gali kiekvienas.

Padidinkite automobilio funkcionalumą

 

            Tiems, kurie už vairo praleidžia itin daug laiko, gali būti naudingos ir įvairios kitos, specifinės, automobilių prekės. Pavyzdžiui, įsigyti kaip atskirą priedą galima ir avarinį kelio ženklą su LED lempomis, kuris yra daug geriau pastebimas sustojus šalikelėje ar susimontuoti vaizdo registratorių.

Vaizdo registratoriai gali būti montuojami tiek automobilio priekyje, dažniausiai, už centrinio veidrodėlio arba ir automobilio gale. Registratorių pasirinkimas yra itin platus, galima rinktis skirtingos vaizdo kokybės kameras, su skirtinga vidine atmintimi ar su SD kortele ir t. t. Taigi ir kainų diapazonas čia labai platus – nuo 25–30 eurų iki 100 eurų ir daugiau. Renkantis vaizdo registratorių reikėtų atkreipti dėmesį į vaizdo įrašymo kokybę, taip pat tai, kokiu kampu įrenginys fiksuoja vaizdą. Jei norite, kad kamera vaizdą įrašinėtų ir dėl saugumo priežasčių, pavyzdžiui, palikus automobilį per naktį, ieškokite įrenginio, kuris turi judesio daviklį ir vaizdą gali pradėti filmuoti užfiksavęs judesį.