Biomecanics – geriausias pavasario/vasaros avalynės pasirinkimas vaikams

Biomecanics - gerai pažystamas ir tėvų vertinimas mažųjų avalynę gaminantis prekės ženklas. Minkšti, lengvi, lankstūs, lengvai apaunami - tokie yra Biomecanics batai vaikams.

Artėjant šiltajam sezonui norisi kuo greičiau nusimesti sunkius žieminius kombinezonus, striukes, megztinius ir nusiauti šiltus žieminius batus. Laikas, kai vaikams susiruošti į lauką nebetruks tiek ilgai, jau visai ne už kalnų. 

Kaip žinia vaikų kojos auga jei ne kas kelis mėnesiu, tai bent jau kas sezoną būtinai. Metas pasižvalgyti pavasario/vasaros sezono avalynės vaikams

Tėvų ir vaikų labai gerai vertinami Biomecanics batai tobulas pasirinkimas tiek pavasariui, tiek vasarai. Ispanijos gamintojo, ortopedinius reikalavimus atitinkantys batai pasižymi itin lanksčiu padu, neslystantys, minkšti ir svarbiausia lengvai apaunami. Didžioji dauguma Biomecanics basučiu lengvai reguliuojamos lipukų pagalba. Mažesni modeliai iki 24 dydžio basučių turi tvirtą užkulnį, kas ypač svarbu vaikščioti besimokinantiems vaikams. Basutės i turinčios uždarą priekį ir užkulnį užtikrina, kad pėda nečiuožia nei pirmyn, nei atgal, tad vaikas vaikšto ir stato kojytę stabiliai. Pirmiesiems žingsniams labai svarbu, kad batukai būtų lengvi ir minkšti, tad tirtai galima rekomenduoti Biomecanics batus vaikams. 

Dar viena labai svarbi Biomecanics batų savybė – avalynė gaminamą iš natūralių medžiagų. Tai gali būti oda, tekstilė. Tokiuose batuose kojyte nesukaista taip greitai, kvėpuoja, šiltame ore tekstilė išgarina drėgmę. 

circle cropped 6a43a7e1www.vaikiskubatuoutlet.lt rasite platų Biomecanics basučių vaikams pasirinkimą už labai gerą kainą. Esant galimybei, t.y kai vidpadis išsiima, galima išmatuoti ir konkretaus modelio viapdį. Greitas išsiuntimas, malonus aptarnavimas ir didelės nuolaidos!