Dažniausiai užduodami klausimai erotinių prekių parduotuvėje

Ko klausia klientai, užėję į parduotuvę suaugusiems?

Ko dažniausiai klientai teiraujasi erotinių prekių parduotuvėje? Jei smalsu sužinoti, skaitykite šį tekstą – jame aptarsime aktualiausius ir opiausius klausimus bei atsakymus į juos.

Ar intymius žaislus perka tik tie, kas turi bėdų lovoje?

Tikrai ne. Nors žaisliukai gali padėti išspręsti tam tikras problemas, dažniausiai lovoje jie naudojami ne dėl to. Vibratoriai ir kiti intymūs produktai padeda paįvairinti seksualinį gyvenimą, susigrąžinti aistrą ir jaudulį santykiuose, pažinti savo kūną ar tiesiog pasimėgauti geru laiku su partneriu ar savimi.

Ar tai konfidencialu?

Apsipirkti Potyris.lt internetinėje parduotuvėje yra visiškai saugu ir konfidencialu. Mes saugome Jūsų asmeninius duomenis ir neperduodame jų tretiesiems asmenims. Prekės atkeliauja neutraliose pakuotėse be logotipo ar parduotuvės pavadinimo.

Kaip nesigėdyti ir pasikonsultuoti?

Erotinių prekių parduotuvėse konsultuoja patyrusios, savo darbą išmanančios konsultantės / ai, kuriems Jūsų klausimas tikrai nepasirodys gėdingas, todėl klauskite drąsiai. Visgi, jei jaučiatės nekomfortabiliai kalbėdami apie intymius dalykus gyvai, visada galite rašyti ir konsultuotis el. paštu, telefonu, socialiniuose tinkluose ir kt.

Ar vibratorius nepakeis partnerio?

To dažniausiai klausia vyrai, jie baiminasi, jog žaisliuką išbandžiusi moteris nebenorės intymumo poroje, ar dar blogiau – vyras taps jai nebereikalingas. Galime nuraminti: joks vibratorius nepakeis santykių, artumo ir žmogiško kontakto. Į sekso žaislus poroje siūlome žiūrėti ne kaip į konkurentą, o kaip į komandos žaidėją, kurio tikslas – daugiau malonumo abiems.

1 2

Porų vibratorius Double Whale

Kodėl taip skiriasi prekių kainos?

Kodėl vienas vibratorius ar penio žiedas kainuoja 20 eurų, o kitas 100 eurų ir daugiau? Kuo skiriasi pigesnis ir brangesnis produktas? Skiriasi medžiagos, įkrovimo būdas, dizainas, galingumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas. Ar būtina pirkti brangiausią žaisliuką, jog mėgautis aukščiausios klasės pojūčiais? Nebūtinai – visada galima atrasti kainos ir kokybės santykį, tinkamiausią būtent jums.