NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  daliubaze.lt
Aprašymas
 • daliubaze.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai

„Pasidaryk pats“ mobiliųjų telefonų taisymas (negarantinis)

Mobiliojo telefono taisymas gali būti ekonomiškas ir suteikiantis daugiau galimybių, kai jam nebegalioja garantija. Nors svarbu atkreipti dėmesį, kad pabandžius taisyti garantija gali anuliuoti, mes – pateiksime bendrąsias instrukcijas, susijusias su įprastomis mobiliojo telefono problemomis. Tačiau atminkite, kad atliekant remontą patiems kyla tam tikra rizika, todėl rekomenduojama turėti išankstinių žinių ir patirties su elektronika. Jeigu nenorite rizikuoti pažeisti savo telefoną, remontą patikėkite autorizuotai taisyklai, kuri suteiks remonto darbams garantiją. 

Skaityti »

Įspūdingi nauji išmanieji telefonai 2023 m.: žvilgsnis į ateitį

Išmaniųjų telefonų pasaulis nuolat tobulėja, o 2023-ieji technologijų entuziastams žada būti jaudinantys metai. Technologijoms sparčiai tobulėjant, išmaniųjų telefonų gamintojai ruošiasi pristatyti savo naujausias naujoves. Nuo novatoriškų funkcijų iki elegantiško dizaino – 2023 m. pasirodysiantys išmanieji telefonai iš naujo apibrėžs mūsų mobiliojo naudojimo patirtį. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime kai kuriuos labiausiai laukiamus išmaniuosius telefonus, kurie, kaip tikimasi, pasirodys rinkoje 2023 m., leisdami pažvelgti į mobiliųjų technologijų ateitį.

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Oleg
  2024-02-15 8:47 pm

  Antra karta perku iš daliubaze.lt ir antra karta ideda ne ta detale,kainos žemiausios sutinku bet kas iš to,atsiunčia per savaite i tai ne tas detales.

 • Aurimas
  2023-03-28 12:34 pm

  Labai greitas pristatymas, kainos žemiausios 🙂

 • Virgilijus
  2022-10-08 9:06 am

  tik uzsakiau vakar, o siandien jau yra dalys,puiku,net nesitikejau jog taip greit bus……. ir kainos labai protingos,tikrai labai saunu

 • Vytis
  2022-08-10 9:51 am

  Didelis pasirinkimas ir geriausios kainos kokias radau (net ir lyginat su kitų pardavėjų akcijinėm kainom su 40 proc nuolaida). Plius pristatymas labai greitas, lyginant su kitais tiekėjais. Mandagus dalykiškas bendravimas telefonu ir pagalba patikrinant ar tinkamai pasirinkau dalis (tereikia užsakymo pabaigoje nurodyti automobilio win kodą ir parašyti kad patikrintų ar tinkamas detales pasirinkai)

 • Edvardas
  2022-08-05 9:22 pm

  Rekomenduoju, labai operatyviai dirba, net paskambino pasiteiravo ar teisingai parinkau ir nereikia sutikrinti su automobilių. Buvau kitos įmonės pirkėjas kuris nuolat nuolaidas siuntinėjo, čia atradau geresnę kainą ir be nuolaidų.

 • Aleksandr
  2022-06-14 4:26 pm

  Didelis gamintoju pasirinkimas, kainos tikrai konkurencingos. Pries tai pirkdavau autodoce arba zeuse, tai daliubaze siulo mazesne kaina kartu su patogiu pristatymu, ka autodocas negali pasiulyti. Kadangi esu taupus tai visada atsizvelgiu i kaina-kokybe santyki, issirinkti tinkamas prekes man padejo Rimvydas(konsultantas?), pokalbis vyko greitai ir operatyviai. Patogus tinklapis. Rekomenduoju visiems isbandyti. Geros dienos

Rašyti atsiliepimą