NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  daliubaze.lt
Aprašymas
 • daliubaze.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai
Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Sekso žaislai yra įgalinantis įrankis, padedantis atrasti ir suprasti savo kūną. Galbūt maloniai nustebsite sužinoję, kad jos paplitusios tarp moterų ir vyrų! Daugiau nei 80% moterų turi 2 sekso žaislus , o daugiau nei 70% vyrų.1

Sekso žaislai skirti malonumui, tačiau jie taip pat teikia daug naudos mūsų bendrai sveikatai.

Skaityti »
4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

4 priežastys, kodėl žmonės naudoja sekso žaislus

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma žmonių šiandien yra intensyviai dirbantys, per daug užsiėmę ir nuolat patiria stresą, jūsų seksualumo puoselėjimas dažnai pamirštamas. Jūsų seksualumas yra svarbi jūsų bendros sveikatos ir gerovės dalis. Kodėl gi nepabandyti įtraukti į savo gyvenimą šiek tiek linksmybių namie?

Štai keturi būdai, kaip sekso prekės gali padėti tyrinėti savo seksualumą ir padaryti jus laimingesnius bei sveikesnius:

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Linas
  2024-03-20 10:26 am

  Detalės reikėjo skubiai, paskambinus ir paprašius įdėti į autobusų siuntas, vakare jau detales turėjau savo mieste. Kainos taip pat labai geros – rekomenduoju.

 • Oleg
  2024-02-15 8:47 pm

  Antra karta perku iš daliubaze.lt ir antra karta ideda ne ta detale,kainos žemiausios sutinku bet kas iš to,atsiunčia per savaite i tai ne tas detales.

 • Aurimas
  2023-03-28 12:34 pm

  Labai greitas pristatymas, kainos žemiausios 🙂

 • Virgilijus
  2022-10-08 9:06 am

  tik uzsakiau vakar, o siandien jau yra dalys,puiku,net nesitikejau jog taip greit bus……. ir kainos labai protingos,tikrai labai saunu

 • Vytis
  2022-08-10 9:51 am

  Didelis pasirinkimas ir geriausios kainos kokias radau (net ir lyginat su kitų pardavėjų akcijinėm kainom su 40 proc nuolaida). Plius pristatymas labai greitas, lyginant su kitais tiekėjais. Mandagus dalykiškas bendravimas telefonu ir pagalba patikrinant ar tinkamai pasirinkau dalis (tereikia užsakymo pabaigoje nurodyti automobilio win kodą ir parašyti kad patikrintų ar tinkamas detales pasirinkai)

 • Edvardas
  2022-08-05 9:22 pm

  Rekomenduoju, labai operatyviai dirba, net paskambino pasiteiravo ar teisingai parinkau ir nereikia sutikrinti su automobilių. Buvau kitos įmonės pirkėjas kuris nuolat nuolaidas siuntinėjo, čia atradau geresnę kainą ir be nuolaidų.

 • Aleksandr
  2022-06-14 4:26 pm

  Didelis gamintoju pasirinkimas, kainos tikrai konkurencingos. Pries tai pirkdavau autodoce arba zeuse, tai daliubaze siulo mazesne kaina kartu su patogiu pristatymu, ka autodocas negali pasiulyti. Kadangi esu taupus tai visada atsizvelgiu i kaina-kokybe santyki, issirinkti tinkamas prekes man padejo Rimvydas(konsultantas?), pokalbis vyko greitai ir operatyviai. Patogus tinklapis. Rekomenduoju visiems isbandyti. Geros dienos

Rašyti atsiliepimą