NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  powersport.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • powersport.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti pirmąjį vibratorių?

Nusprendėte įsigyti vibratorių, tačiau sunku išsirinkti? Padėsime – šiame tekste papasakosime, kaip nepasimesti plačiame asortimente ir į ką verta atkreipti dėmesį renkantis pirmąjį žaisliuką.

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Deimantas
  2024-05-20 11:00 am

  Pirkau irklente. Pristatymo nurodytas laikas jau baigesi. Is powerspor.lt puses tylu.

 • Jonas
  2024-03-18 11:13 am

  Apgailėtina įmonė. Nei prekių, nei pinigų.

 • Sigita
  2024-02-26 6:58 pm

  Jeigu butu galima nei zvaigzdutes nedeti taip ir pazymeciau. Apeikite kilometru sia parduotuve. Pirkau vidines bokso pirstines. Pralaukus tris savaites pradejau dometis kur jos dingo. Pasirodo gal is menulio siuncia nes laukti butu teke dar bent tiek pat… perkant tai nebuvo nurodyta. Atsaukiau uzsakyma. Pinigu grazinimo laukiau daugiau kaip menesi… saraskino kontora konkreti.

 • Viktorija
  2024-01-22 11:19 pm

  Labai nemaloniai meluoja ir zada issiusti siunta, kuri nuo pazadeto gauti termino velavo menesi!!! (jeigu tiksliai 29 dienas)! Pats prekes supakavimas tragiskas! Pokalbio metu buvo pazadeta uz velavima kazkoks “bonusas” tai bonusas tas, kad sugebejo supakuoti ne i Maximos maiseli 😂 (nieko pries siuos maiselius neturiu, tiesiog, manau, supratote ka norejau pasakyti).
  Linkiu visiems aplenkti sia parduotuve labai dideliu lanku! Taip isvengsite “makaronu ant ausu”, nemaloniu pokalbiu ir negaisite savo brangaus laiko!

 • Aleksandra
  2023-11-04 12:30 pm

  Apgaudinėja. Pirkau magnezija sportui, aprašyme ir nuotraukoje rašo apie pakuotę, kurioje yra 8 vnt magnezijos, ir nurodyta kaina, ir kaina atitinkama kaip 400 g. Atsiuntė 1 vnt 56 g… Dar tokios brangios magnezijos neteko pirkti.

 • Romka
  2023-10-06 10:38 am

  Užsakėm prekę, skelbė, kad pristatytos iki tam tikros datos. Suėjus terminui ir paskambinus, pasakė, kad dar keliauja tik iš gamintojo. Prekė skirta dovanai, dabar likom be dovanos. Neapsipirkinėkite internetu šioje parduotuvėjė, nes pristatytmo terminai neaiškus ir neaišku kada atkeliaus.

 • Inga
  2023-09-28 5:12 pm

  Užsisakiau sportui masažinius volelius. Siuntinys eina trečią savaitę. Galvojau, iš lietuvių firmos gausiu per 2 dienas. Labai nemalonu

 • Remigijus
  2023-08-28 10:27 pm

  Neparduotuvė, o šaraškinų kontora !
  Užsisakiau prekę kuri buvo sandelyje ( žadėta atsiųsti per 10 d) , tačiau pralaukiau mėnesį ir negavau . Susiskambinau , atšaukėm užsakymą, pažadėjo pinigus gražinti per 14d. Praėjo mėnuo vis dar turiu skambinėt , o jie vis žada bet nepraveda mano pinigų

 • Lina
  2023-08-11 11:15 am

  Negavau prekių, o dabar nebeatgaunu savo pinigų. Rimtai? Kaip tokios įmonės dirba ir jų neuždaro…. Turiu kovoti, skambinti kas dien, kad atgauti savo pinigus?

 • Kipras
  2023-07-18 6:15 pm

  uzsisakiau is ju parduotuves dviracio padangas nes ruosiaus kelionei, uzsisakiau 2 savaites pries kelione, siandien yra 2 savaites ir 3 dienos siuntos negaunu

 • Karolina
  2022-09-28 11:33 am

  Nusipirkau iš šios parduotuvės dviratį, pusė dalių atkeliavo sugadintos. Dviračio nepavyko surinkti, net ir pakeitus šias dalis naujomis jis vis genda, kas kelis mėnesius reikia vežti taisyti, dėl nelygiai išlieto korpuso, net ir meistras nieko padaryti negali. Parašius jiems, ataiuntus nuotraukas, kuriose matosi nelygumai, kreivos dalys, ar tiesiog sulūžusios – atsakymo negauta. Labai nerekomenduoju pirkti iš šios parduotuvės.

 • Ričardas
  2022-07-27 5:25 pm

  Nusipirkau šioje parduotuvėje internetu pėdų masažuoklį. Pardavėjai teigia, kad parduoda tik kokybiškas prekes. Gavau po 2 dienų labai prastos kokybės sulaužytą masažuolį. Bandyti bylinėtis su powersport.lt finansiškai neapsimoka. Todėl powersport.lt skaitau esant sukčiautojais, kurie pirkėjams, perkantiems internetu, siunčia šlamštą, juos apgaudinėja. Nepirkite iš powersport.lt internetu, negadinkite sau nuotaikos.

Rašyti atsiliepimą