Į ką atkreipti dėmesį perkant pirmą sekso žaislą?

Sunku rinktis pirmą sekso žaislą? Pabandykime išsiaiškinti ko Jums reikia.
Į ką atkreipti dėmesį perkant pirmą sekso žaislą?

Eidami į sekso prekių parduotuvę ar naršydami internete galite susipažinti su nesibaigiančiu vibratorių, dildo, masturbatorių ir kitų produktų, skirtų orgazmui sukelti, srautu. Esant tokiai įvairovei, gali būti nedrąsu nustatyti, kuris žaislas jums tinka, ypač jei niekada anksčiau jo nepirkote.

Kur nusipirkti sekso žaislą

Nesijaudinkite, jei esate naujokas, gali užtrukti, kol rasite jums tinkamą žaislą.

Tiek asmeninės, tiek internetinės parduotuvės turi pranašumų, kai reikia ieškoti. Vienas iš pirmųjų pranašumų yra apsilankyti sekso prekių elektroninėje parduotuvėje kuri siūlo konfidencialų pristatymas per pvz. paštomatus. Taip jausitės saugus, kad galima drąsiai išsirinkti norimą žaislą, atsiimti ir išbandyti, o patikus sugrįžti ir dar gauti nuolaida.

Tokį pasiūlymą siūlo viena iš populiariausiu sekso prekių parduotuvių SlaptasNoras.lt kur galėtumėte rinktis tarp daugelio prekių skirtu tiek vyrams, tiek moterims ir nesijaudinti dėl pristatymo. 

Į ką reikia atsižvelgti perkant sekso žaislą

Išsiaiškinkite savo biudžetą, bet neleiskite, kad kainų etiketės jus atgrasytų. Yra aukštos kokybės, tačiau įperkamų žaislų. Pvz. Kokybiškos Satisfyer, PrettyLove Gamintojų prekės yra gera pradžia. Išbandžius galima būtų vėliau bandyti kažką brangesnio pvz: LELO

Medžiagos yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Vibratoriams ieškokite medicininio silikono ir (arba) ABS plastiko, kuris yra neakytas ir todėl lengvai valomas. Vidiniai žaislai taip pat gali būti pagaminti iš tų medžiagų arba iš kitų kūnui saugių variantų, pavyzdžiui, stiklo ar nerūdijančio plieno.

Žaislams taip pat siūloma yra naudoti lubrikantą DUREX, GLIDE. Vandens pagrindo lubrikantas yra gera pradžia sekso žaislams. Išbandžius žaislą jau vėliau galima būtų bandyti kitus: silikoninius, su skoniais ir kt.

Kokio sekso žaislo norite?

Užduokite sau keletą klausimų, kad išsiaiškintumėte, kokio tipo žaislo ieškote:

  • Ar tai bus skirta vibracijai, masturbacijai, partnerių žaidimams, o gal tai sekso mašina?

sekso masina 4201 ezgif.com webp to jpg converter Į ką atkreipti dėmesį perkant pirmą sekso žaislą?

Sekso mašina 420 judesių

149,55€

  • Ar ketinate žaislą naudoti vonioje ar duše?
  • Ar norite žaislo, kuris būtų įkraunamas iš USB arba maitinamas baterijomis? Laidinis ar belaidis? Pagalvokite, kas jums būtų patogiausia. Rekomenduojame USB, nes nieko nėra blogiau už neveikiantį vibratorių ir be baterijų šalia.

Arba galite visai nenorėti vibracijos. Yra daugybė žaislų, tokių kaip dildo, penio žiedai ar analiniai kaiščiai, karoliukai, kurie teikia pirmenybę vidiniam malonumui be variklio. Prieš pirkdami patikrinkite žaislo matmenis, kad įsitikintumėte, jog jausitės patogiai jį naudodami.