Kaip išsirinkti pirmąjį vibratorių?

Nusprendėte įsigyti vibratorių, tačiau sunku išsirinkti? Padėsime – šiame tekste papasakosime, kaip nepasimesti plačiame asortimente ir į ką verta atkreipti dėmesį renkantis pirmąjį žaisliuką.

Vibratorius – tai intymus žaisliukas, kuris gali pagerinti seksualinį gyvenimą tiek solo, tiek poroje, padėti pažinti savo kūną, atrasti erogenines zonas, praskaidrinti rutiną. Nusprendėte įsigyti vibratorių, tačiau sunku išsirinkti? Padėsime – šiame tekste papasakosime, kaip nepasimesti plačiame asortimente ir į ką verta atkreipti dėmesį renkantis pirmąjį žaisliuką.

Kokia malonumo rūšis jums artimiausia?

Pradėti siūlytume nuo to, kokį orgazmą dažniausiai patiriate. Jei klitorinį – rinkitės klitorio stimuliatorių, vaginalinį orgazmą padės patirti klasikinis vibratorius, o jei patiriate abu, labai tikėtina, jog jums patiks Rabbit tipo žaisliukas.

TOP 4

Stimuliatorius Satisfyer Penguin

Ką daryti, jei nepatiriu orgazmo?

Moterims, kurios nepatiria orgazmo ar patiria jį retai, rekomenduojame išbandyti vakuuminį klitorio stimuliatorių: jie itin efektyvūs, pažangi technologija stimuliuoja visas 10 000 klitorio nervų galūnėlių, net ir esančias poodiniame sluoksnyje. Šio tipo žaisliukai padėjo atrasti malonumą tūkstančiams moterų, maniusių, jog jos negali patirti orgazmo.

22

Stimuliatorius Satisfyer Air Pulse Pro 2

Naudosite žaisliuką viena ar poroje?

Jei planuojate vibratorių naudoti drauge su partneriu, rinkitės tam tinkantį vibratorių: specialūs porų vibratoriai, skirti naudoti akto metu, stimuliuoja abu partnerius, lepina G tašką, klitorio zoną ir varpą vienu metu, jų nereikia laikyti rankomis. Taip pat porose populiaru naudoti mini vibratorius, bei masažuoklius, kurie tinka tiek seksualinei stimuliacijai, tiek viso kūno masažui.

13 1

Porų vibratorius Brilly Glam

Medžiaga, iš kurios vibratorius pagamintas

Kokybiškiausia ir saugiausia medžiaga, iš kurios gaminami sekso yra medicininis silikonas. Ši medžiaga švelni ir maloni kūnui, antibakterinė, tinka net itin jautriems ir alergiškiems asmenims, taip pat yra patvari ir ilgaamžė.

Papildomos funkcijos

Atkreipkite dėmesį į papildomas žaisliuko funkcijas: tai gali būti šildymas, atsparumas vandeniui, galimybė valdyti pulteliu ar net mobiliuoju telefonu per bet kokį atstumą ir kitos. Nuo papildomų savybių priklauso žaisliuko kaina ir panaudojimo galimybės.

Tikimės, jog šis tekstas padės apsispręsti, renkantis pirmąjį žaisliuką. Jei turite daugiau klausimų, kreipkitės į potyris.lt komandą el paštu info@potyris.lt – mes pasiruošę jums padėti.