Kaip pasikeisti telefono ekraną namuose?

Kaip pasikeisti telefono ekraną namuose?

Atsitinka nelaimingų atsitikimų, o viena iš dažniausiai pasitaikančių nelaimių, susijusių su mobiliaisiais telefonais, yra įskilęs arba sugadintas ekranas. Nors daugelis žmonių skuba į telefonų taisyklas keisti telefono ekranus, mobiliojo telefono ekrano keitimas namuose gali būti ekonomiška alternatyva. Turėdami tinkamus įrankius, pasiruošdami ir kruopščiai atlikdami veiksmų seką, galėsite sėkmingai pakeisti mobiliojo telefono ekraną patogiai savo namuose. Šiame straipsnyje pateikiamas nuoseklus vadovas, padėsiantis jums sutaupyti!

Reikalingi įrankiai ir dalys

Prieš pradedant ekrano keitimo procesą, būtina turėti reikiamus įrankius ir telefono dalis, šiuo atveju visų telefonų dalių ieškokite “Smartparts“. Paprastai jums reikės mažo atsuktuvų rinkinio (įskaitant atsuktuvą su Phillips galvute), plastikinio įrankio ar gitaros kirtiklio, siurbtuko, pinceto ir pakaitinio ekrano, specialiai sukurto jūsų telefono modeliui. Įsitikinkite, kad įsigijote aukštos kokybės pakaitinį ekraną iš patikimo šaltinio.

Pasiruoškite švarią ir tvarkingą darbo vietą

Norint užtikrinti sklandų ir sėkmingą ekrano pakeitimą, labai svarbu sukurti švarią ir organizuotą darbo vietą. Raskite gerai apšviestą vietą su tvarkingu paviršiumi. Padėkite minkštą audinį arba rankšluostį, kad apsaugotumėte telefoną ir nepamestumėte mažų varžtų ar dalių. Taip pat rekomenduojama turėti dėžutę arba įmagnetintą padėklą, kad išmontuojant tvirtai laikytųsi varžtai. Šios priedus galite įsigyti telefonų taisykloje Vilniuje – Mobili Šalis

Išjunkite telefoną ir išimkite bateriją

Prieš pradėdami ardyti telefoną, visiškai jį išjunkite. Jei jūsų telefone yra nuimama baterija, atsargiai ją atjunkite. Telefonuose su neišimama baterija šio veiksmo praleidimas yra priimtinas, tačiau įsitikinkite, kad įrenginys išjungtas.

Nuimkite išorinį rėmą ir ekraną

Naudodami plastikinį ištraukimo įrankį arba gitaros kirtiklį švelniai nuplėškite išorinį rėmą arba apvadą aplink ekraną. Pradėkite nuo vieno kampo ir apeikite kraštus, būkite atsargūs ir nenaudokite per didelės jėgos. Kai rėmas atsilaisvins, atsargiai pakelkite jį nuo prietaiso. Tada suraskite varžtus, laikančius ekraną, ir atsukite juos naudodami atitinkamą atsuktuvą.

Atjunkite seną ekraną ir įdiekite naują

Nuėmę varžtus, švelniai pakelkite seną ekraną ir atjunkite lankstaus kabelio jungtis. Atjunkite šias jungtis atsargiai atlaisvindami jas fiksuojančius skląsčius arba skirtukus. Atlikdami šį veiksmą būkite ypač atsargūs ir švelnūs, kad nepažeistumėte laidų ar jungčių. Atjungę seną ekraną, pritvirtinkite pakaitinį ekraną, vėl sujungdami lankstaus kabelio jungtis tinkamose vietose.

Pritvirtinkite pakaitinį ekraną ir surinkite kitas telefono dalis

Įdėkite pakaitinį ekraną į vietą, suderindami jį su varžtų skylėmis. Atsargiai vėl įkiškite ir priveržkite varžtus, kad pritvirtintumėte ekraną. Prieš tęsdami dar kartą patikrinkite, ar ekranas tinkamai pritvirtintas ir išlygiuotas. Kai ekranas bus saugus, vėl pritvirtinkite išorinį rėmą arba rėmelį, užfiksuodami jį į vietą.

Išbandykite naują ekraną ir iš naujo įdiekite bateriją

Įjunkite telefoną, kad įsitikintumėte, jog naujas ekranas veikia tinkamai. Patikrinkite, ar nėra mirusių pikselių, reagavimo į lietimą problemų ar kitų nukrypimų. Jei atrodo, kad viskas veikia gerai, vėl išjunkite įrenginį. Telefonuose su išimamais akumuliatoriais, šiame etape iš naujo įdėkite bateriją.

Telefono ekrano keitimas namuose gali būti naudingas ir ekonomiškas darbas, jei tai atliekama atsargiai ir metodiškai. Vykdydami šį nuoseklų vadovą ir per visą procesą elgdamiesi atsargiai, galite sėkmingai pakeisti įskilusį ar pažeistą mobiliojo telefono ekraną. Tačiau svarbu pažymėti, kad ekrano keitimas gali būti sudėtingas, o jei nesate tikri ar nepatogiai, visada patartina kreiptis į profesionalų pagalbą.