Kokie reklaminiai sprendimai leis būti pastebėtais renginiuose?

Renginiuose įmonės reprezentuoja save įvairiausiais būdais, kad pritrauktų kuo daugiau potencialių klientų dėmesio. Tai dažnai atneša tikrai daug naudos, ypač, žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą.

Renginiuose įmonės reprezentuoja save įvairiausiais būdais, kad pritrauktų kuo daugiau potencialių klientų dėmesio. Tai dažnai atneša tikrai daug naudos, ypač, žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą. Renginiai puiki vieta užmegzti naujas pažintis, tai leidžia priartėti prie tikslinės auditorijos – suteikti konsultaciją, atsakyti į rūpimus klausimus bei detaliau išsiaiškinti vartotojų poreikius, kurie prisideda prie produkto ar paslaugos tobulinimo darbų ateityje. Norint atkreipti į savo prekinį ženklą dėmesį pasitelkiama įvairi reklamos gamyba.

Fotosienelės

Sienelės renginiams bei pačiai įmonei suteikia išties didelę pridėtinę vertę dėl žmonių dėmesio atkreipimo bei padarytų nuotraukų sklaidos skaitmeninėje erdvėje matomumo. Fotosienelės fone esantys logotipai dažnai kartojasi renginio dalyvių akiratyje, būnant renginyje, o tai ateityje galbūt gali padėti potencialiems klientams pasirinkti būtent jūsų prekinio ženklo produktą ar paslaugą. Papildoma nauda, kad fotosienelės neprivaloma pirkti – jei jūs nesate įsitikinę, kad sienelės reikės dar kartą, ją galite išsinuomoti internetinėje svetainėje www.spalvotareklama.lt

Roll up stendai

Ši reklamos gamyba, tiksliau reklamos forma dažnai naudojama įmonės esminei informacijai pateikti – naujienų, ypatingų pasiūlymų pateikimas, veiklos aprašymas ar vaizdingas pateikimas. Roll up stendai naudojami tiek renginiuose, tiek seminaruose ar webinaruose kaip fonas, informuojantis potencialius ar esamus klientus apie galimai jiems aktualią informaciją. Roll up stendai užsakomi įvairių dydžių: (nuo 80 cm pločio) iki 200 cm pločio ar net platesnių – priklausomai ko siekiame užsakant šią reklamos priemonę.

Skrajutės

Jei dalyvaujate dideliame, renginyje, kuriame išsiskirti tikrai nėra lengva – puiki išeitis padalinti renginio dalyviams skrajučių. Sudominę potencialius klientus pateikta informacija lengviau prisiviliosite juos prie savo parodų stendo ar pavėsinės. O jau pasinaudojus tokio tipo reklamos gamyba beliks užimti susidomėjusius dalyvius klausimais, pasiūlymais bei kita sudominančia veikla.

Verslo suvenyrai

Verslo dovanos yra tikrai patraukli priemonė prisijaukinti net ir niūriausią potencialų klientą. Pati dovana suteikia teigiamas emocijas, kurios siejamos su tam tikru prekiniu ženklu. Patyrus džiaugsmą žmogus galimai pradės teigiamai vertinti jūsų prekinį ženklą, nors jūsų prekė ar paslauga dar net nebuvo išbandyta. Tai labai geras ženklas jūsų įmonės reputacijai.

Paplūdimio vėliavos

Ši reklamos priemonė puikiai pastebima iš tolo. Jas dažnai galite išvysti lauke vykstančiuose renginiuose. Nors ši reklamos gamyba labiau populiari šiltuoju metų laiku, tačiau jei poreikis atsiranda ir šaltuoju laikotarpiu, tikrai nenuleidžiame rankų ir viską operatyviai paruošiame jūsų renginiui. Nors vėliavose galimai pateiksite tik savo prekinį ženklą, tačiau tai atves potencialius klientus prie jūsų parodų stendo.