Lietuviškos bičių vaško drobelės Vaškainis – alternatyva plastikinei plėvelei.

Saugokite, pakuokite ir vyniokite maistą, naudodami iš natūralių medžiagų pagamintas ir draugiškas gamtai Vaškainio bičių vaško drobeles bei maišelius. Jokių sintetinių priedų, jokio plastiko!

Lietuviškos bičių vaško drobelės ir maišeliai Vaškainis – atsakingas pasirinkimas išlaikant maisto šviežumą ir kuriant namų jaukumą

Iš meilės gamtai bei siekio sumažinti aplinkos taršą gimę Vaškainiai – tai pirmosios Lietuvoje pradėtos gaminti bičių vaško drobelės, per kelerius metus atradę kelią į daugelio namus ir širdis.

Drobelės ir maišeliai gaminami tik iš natūralių žaliavų pagal patentuotą technologiją: GOTS sertifikuota medvilnė, natūralus bičių vaškas, pušų sakai bei simondsijų aliejus. Ši kompozicija suteikia drobelėms ypatingo elastingumo bei patvarumo. Sušilusios jūsų rankose, jos tampa tamprios ir limpa pačios prie savęs, tad idealiai prisitaiko prie saugomo maisto formų bei tobulai sandariai uždengia indus.

Ramios ir subtilios bičių vaško drobelių spalvos prisitaiko prie kiekvienų namų interjero. Jaukūs žalių žolelių, rausvo, melsvo bei alyvinio koriuko bei pastelinių žolelių raštai pritaps jūsų virtuvės lentynose bei šaldytuve.

Kodėl verta atsisakyti plastikinės maistinės plėvelės?

Atsakingas vartojimas apima ir maisto likučių saugojimą. Produktams pakuoti ir maisto dubenėliams uždengti dažnai renkamės maistinę  plėvelę, pagamintą iš plastiko. Patogi, įprasta ir dažnai naudojama plastiko plėvelė turi didžiulį trūkumą – ji neperdirbama, gamtoje yra kelis šimtmečius. Plastiko plėvelė yra viena iš dažniausiai į vandenynus, jūras patenkančių atliekų. Ji plačiai naudojama  ir logistikoje, pakuojant ir siunčiant gaminius. Visko pakeisti negalime, bet mažas atsakingas vartojimo žingsnis gali prasidėti nuo mūsų virtuvių.

Vaškainis sukurtas vyniojimui ir pakavimui. Daug kartų.

Į Vaškainius galite vynioti absoliučiai visus maisto produktus, išskyrus žalią mėsą ir žuvį:

Kepinius, sūrius, daržoves, vaisius ir uogas, prieskonines žoleles, užkandžius, dešras ir vyniotinius. Vaškainio maišeliai puikiai tiks sumuštinių pakavimui, nešantis juos į darbą ar mokyklą.

Maisto produktai, supakuoti į bičių vaško drobeles, ilgiau išliks švieži, kvapnūs, nepraras drėgmės ir išsaugos daugiau skoninių savybių.

Kaip naudoti bičių vaško drobeles Vaškainius?

Vaškainio drobelės yra elastingos, tamprios ir lengvai limpančios. Puikiai apgaubia vyniojamą produktą, dengiamą indą, išgaunamos įvairios formos. Vyniojant drobelę pakanka laikyti tarp rankų, lengvai suspausti, užlenkti kraštelius. Nuo rankų šilumos puikiai sulips ir įgaus tą formą, kurią norite. Išvynioti produktą iš drobelės taip pat paprasta: vos tik gauna rankų šilumos, bičių vaško drobelė vėl tampa elastinga.

Vaškainio bičių vaško drobelės skirtos daugkartiniam naudojimui. Kasdien plaunamos, jos tarnauja iki 1 metų. Plaunamos drungnu vandeniu, pagal poreikį naudojant natūralų indų ploviklį. Išdžiovinę, vėl galite vynioti kitus produktus. Praradusias elastingumą drobeles tiesiog kompostuokite arba iš jų gaminkite ugnies uždegtukus, sukarpę gabalėliais.

Alyvinio koriuko rasto Vaskainio biciu vasko maiselis 034f5bf7Alyvinio koriuko rasto Vaskainio biciu vasko maiselis 2 d4c286fbMG 6431 resized fcdc4fee

Ypatinga sudėtis ir tvari gamybos technologija

BIČIŲ VAŠKAS – sulaiko drėgmę, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, būtent dėl to kepiniai, sūriai ir daržovės ilgiau išlieka švieži.

GOTS MEDVILNĖ – sudaro Vaškainio pagrindą. Specialus audinio tipas užtikrina produkto ilgaamžiškumą.

PUŠŲ SAKAI – suteikia lipnumo ir tvirtumo – Vaškainio drobelė tampri, kibi, ją patogu naudoti įvyniojimui ir indų uždengimui.

SIMONDSIJŲ SĖKLŲ ALIEJUS – padeda Vaškainio drobelėms būti elastingoms, prailgina produkto naudojimo trukmę.

ĮVERTINIMAS

Inovatyvi Vaškainio produkto gamybos technologija leidžia kurti ilgaamžišką ir kokybišką produktą. „BZN start“ Business Women Awards apdovanojimuose Vaškainis pripažintas inovatyviausiu jaunu gamybos verslu.

Įsigykite šiandien ETIAMPLANET.COM: https://etiamplanet.com/produkto-kategorija/namai/maisto-laikymui/