[N-18] Kaip išsirinkti tikrovišką lėlę?

Jei nusprendėte įsigyti sekso lėlę, pirmiausia išsirinkite patikimą internetinę parduotuvę.
Ad 5
Knarkiu.LT

Kaip išsirinkti sekso lėlę?

Jei nusprendėte įsigyti sekso lėlę, pirmiausia išsirinkite patikimą internetinę parduotuvę. Atsižvelkite į pirkėjų atsiliepimus, rekomendacijas ir sekso lėlių pasiūlos gausą. Būtent internetinėse, o ne fizinėse parduotuvėse dažniausiai perkamos seksualiniam pasitenkinimui skirtos lėlės, nes jose platesnis pasirinkimas bei pirkėjų vertinamas konfidencialumas. Na, o kaip gi išsirinkti tinkamiausią sekso gražuolę, kad ji būtų ne tik pasitenkinimo subjektas, bet ir meilės lėlė? Pasinaudokite mūsų patarimais.

Sekso lėlės rūšis

Lietuvoje parduodamos pripučiamos ir šiuolaikiškos sekso lėlės, pagamintos iš TPE medžiagos. Vienintelis pripučiamų lėlių pranašumas – tai mažesnė kaina. Tačiau jokiais kitais aspektais pripučiamų ir iš TPE gaminamų lėlių neverta net lyginti. Pastaroji medžiaga yra labai panaši į žmogaus odą, tad liečiant iš TPE pagamintą lėlę praktiškai sunku atskirti ar tai meilės lėlė, ar tikra moteris. Be to, pastarosios lėlės yra lanksčios ir skirtos bet kokioms seksualinėms fantazijoms įgyvendinti, kas sunkiai įmanoma su pripučiamomis lėlėmis. Kalbant apie išvaizdą, iš TPE pagamintos lėlės taip pat vienareikšmiškai pirmauja. Jas sunku atskirti nuo tikros moters, tiek kalbant apie veido bruožus, tiek apie vidaus struktūrą.

Sekso lėlės išvaizda

Be abejo, išvaizda taip labai svarbi, jei norite, kad tai būtų tikra meilės lėlė, kelianti jums seksualinį potraukį. Lėlės plaukų, akių spalvą ir veido bruožus rinkitės tokius, kurie jums patrauklūs ir seksualūs. Čia verta nepamiršti ir savo skonio moterims. Jei jums pavyzdžiui, itin patrauklios blondinės ar ilgaplaukės, dairykitės būtent tokio tipažo sekso lėlės. Be abejo, atkreipkite dėmesį ir į lėlės apimtis. Dažniausiai prekės aprašyme pateikiamos tikslios krūtinės, liemens, klubų apimtys. Dievinantiems didžiakrūtes galima rasti sekso lėlių su tikrai įspūdingu biustu, o tuo tarpu tiems, kurie jaučia potraukį nedidelės krūtinės savininkėms, puikiai tiks meilės lėlė su vidutine krūtinės apimtimi. Taip pat nepamirškite pasidomėti sekso lėlės ūgiu. Paprastai iš TPE gaminamos lėlės gali būti nuo 100 iki 170 cm tikros moters ūgio.

Sekso lėlės angų gyliai

Nors sekso lėlių angų gyliai smarkiai nesiskiria, tačiau į šį rodiklį taip pat verta atkreipti dėmesį. Čia nepamirškite ne tik vaginos, bet ir analinio ir burnos gylio. Net jei šiuo metu negalvojate apie oralinį seksą, galbūt po kurio laiko norėsite išbandyti ir tokius malonumus. Beje, nenustebkite, kad iš TPE gaminamos lėlės dažniausiai būna su dantimis. Taip siekiama kuo natūralesnės išvaizdos, o minšti dantys oraliniam seksui tik suteikia dar stipresnius pojūčius.

Sekso lėlės priedai

Išsirinkę tinkamiausią sekso lėlę, pasidairykite ir priedų, kurie padės sukurti erotinę aplinką, o meilės lėlė su jais taps tikra seksualumo deive. Pirmiausia – tai seksualūs apatiniai. Rinkdamiesi juos vadovaukitės savo skoniu ir tuo, kas jus jaudina. Tai gali būti tiek permatomi vos dengiantys kūną naktinukai, tiek odos imitacijos komplektai, audrinantys fantazijas. Taip pat nepamirškite pasirūpinti ir tinkamu lubrikantu bei lėlės valymo priemone. Dažniausiai sekso lėlėmis prekiaujančiose internetinėse parduotuvėse galima rasti tiek informacijos apie priežiūrą, tiek reikiamų produktų.

Jei įsigysite pirmąją savo sekso lėlę, gali būti, kad iš pradžių jums reikės prie jos priprasti. Nenustebkite ir neišsigąskite. Juk ir su nauja sekso partnere moterimi dažniausiai pirmą kartą būna nedrąsu. Stenkitės kuo labiau atsipalaiduoti, galite sekso su lėle metu įsijungti pornografinių įrašų. Visa tai padės jaustis laisviau ir patirti dar didesnį malonumą. Po kurio laiko nei nepajusite, kaip meilės lėlė užims svarbią vietą jūsų seksualiniame gyvenime.