[N18] Masturbatoriai

Pasaulis nenustoja tobulėti, taigi ir sekso žaislai nuolat tobulinami ir kuriami taip, kad suteiktų kuo didesnį malonumą.
Ad 5
Knarkiu.LT

Kiekvienas vyras nusipelnė, kad jo seksualiniai poreikiai būtų patenkinti.

Deja, bet tai ne visada  pavyksta. Tam priežasčių gali būti pačių įvairiausių – vieni vyrai nedrįsta savo partnerėms pasakyti ko ar kaip dažnai jie nori, kiti galbūt yra išvykę, o dar kita dalis vyrų  neturi partnerės. Būtent tokiems vyrams, kurių seksualiniai poreikiai dėl vienokių ar kitokių priežasčių nėra patenkinami, kuriama vis daugiau sekso žaislų.

Šiais laikais sekso prekės jau niekam nebekelia nuostabos, atvirkščiai – vis dažniau kalbama apie seksualinių poreikių patenkinimo svarbą ir naudą tiek sveikatai, tiek ir emocinei būsenai.

Pasitenkinimui skirtų priemonių gamintojai taip pat nesnaudžia ir  kuria įvairius sekso žaislus skirtingų poreikių turintiems žmonėms. Taip pat nepamirštamas ir pirkėjų patogumas. Jei anksčiau norint įsigyti sekso prekę  tekdavo sukaupti drąsą ir keliauti į specializuotą sekso prekių parduotuvę,  šiandieną viskas daug paprasčiau – masturbatorius ar kita sekso prekė  ramiai, neskubant ir nesigėdijant įsigyjama internetu.

Nuomuonė apie masturbatorius

Ilgą laiką buvo nusistovėjusi nuomonė, kad sekso prekės labiau reikalingos moterims. Laimei,  šiandien ši nuomonė jau visiškai pasikeitusi. Vyrams seksualinių poreikių patenkinimas ne mažiau svarbus nei moterims. Nepasitenkinęs vyras laikui bėgant gali susidurti net su sveikatos problemomis. Vyras, kuris negali patenkinti savo poreikių, gali jausti nuolatinę įtampą, nepasitikėjimą savimi, dirglumą, o ilgainiui tai gali net iššaukti depresiją ar kitus negalavimus.

Šiandien yra didžiulė pasiūla įvairiausių vyrams skirtų sekso prekių, kurių dėka vyrai ne tik gyvena pilnavertį seksualinį gyvenimą, bet ir į jį įneša naujų potyrių ir naujų spalvų. Pastaruoju metu vis dažniau vyrų dėmesį atkreipia masturbatorius. Šių žaisliukų dėka vyrai gali patirti nuostabius orgazmus tada, kai patys to nori. Šis mažas daiktas padeda atsipalaiduoti, pamiršti problemas ir kasdienius rūpesčius ir leidžia  patenkinti savo asmeninius poreikius, kurie iki šiol buvo nustumiami į antrą planą.

Na, o kaip turėtų būti pasirenkamas masturbatorius ir ką verta žinoti apie šiuos malonumo skeidėjus, bus naudinga susipažinti visiems vyrams.

Poreikių įsivertinimas

Masturbatorių pasiūla rinkoje tokia didžiulė, kad nežinant ko jums reikia, nesunku pasiklysti. Tad pirmiausia turėtumėt pradėti nuo savo poreikių įvertinimo.

Visi masturbatoriai skirti malonumui patirti, tačiau skiriasi jų veikimo principas, dydis ir savybės. Vienus masturbatorius galima naudoti vandenyje, kiti itin realistiškai atvaizduoja moters vaginą, burną ar analinę angą, dar kiti yra kompaktiški, puikiai tinkantys kelionėse.

Nors masturbatorius gali būti įvairiausių dydžių, formų, spalvų ir tekstūrų, tačiau tarp pačių populiariausių pasaulyje dominuoja trijų tipų masturbatoriai:

  • Tenga masturbatorius – pačio paprasčiausio naudojimo masturbatorius, puikiai tinkantis  pradedantiesiems. Tai ko gero vieni populiariausių ir mėgstamiausių masturbatorių visame pasaulyje. Viduje jie turi daugybę nelygumų ir griovelių, kurie masturbacijos metu garantuoja nuostabius potyrius ir dar nuostabesnį orgazmą. Šis kompaktiškas, nedidelio dydžio masturbatorius taip pat puikiai tinka keliaujant, nes neužima daug vietos, o ir pamačius niekam nesukelia įtarimo, kad tai seksualiniams poreikiams patenkinti skirtas žaislas. Renkantis tenga masturbatorių svarbu atkreipti dėmesį į jo naudojimą, nes vieni šio tipo masturbatoriai būna vienkartinio naudojimo, kiti – daugkartinio. Lyginant su kitais masturbatoriais, tai bene pats pigiausias pasirinkimas.
  • Vibruojantis masturbatorius – tai intensyvesniems potyriams skirtas masturbatorius, dažnai turintis skirtingų vibracijų režimus, kurių dėka pasirenkamas masturbacijos intensyvumas. Vibruojantis masturbatorius yra labai lengvai naudojamas, sukurtas taip, kad švelniai priglustų ir vibruojančiomis stimuliacijomis suteiktų intensyvesnius potyrius. Šios rūšies masturbatoriai gali būti visokių dydžių ir formų, su šildymo funkcijomis  ar atsparūs vandeniui – su pastaruoju orgazmą galima patirti net ir maudantis  vonioje!
  • Automatinis masturbatorius – skirtas vyrams norintiems dar aštresnių potyrių ir  maksimalaus pasitenkinimo. Naudojantis šio tipo masturbatoriais nereikia visiškai nieko daryti, tik mėgautis ir laukti nuostabios kulminacijos! Automatinis masturbatorius tobulai atkartoja realios sueities metu jaučiamus judesius, šio tipo masturbatoriai stimuliuoja viduje esančiais nelygiais paviršiais, vibracija ir judesiai aukštyn – žemyn, o kartais šio tipo masturbatoriai turi net ir siurbimo funkciją. Su automatiniu masturbatoriumi jūs galite žiūrėti mėgstamą erotinį filmą ar tiesiog patogiai įsitaisius mėgautis potyriais.

Dėmesys masturbatoriaus kokybei

Išsirinkus jūsų poreikius atitinkantį masturbatorių, reikėtų nepamiršti atkreipti dėmesį ir į jo kokybę. Juk masturbatorius – daiktas, kuris itin glaudžiai liesis su jūsų  oda, todėl labai svarbu, kad nebūtų jokių aštrių detalių, galinčių sužeisti ar sudirgintį jūsų odą.

Visi masturbatoriai turi minkštą angą, į kurią jūs dėsite savo vyrišką pasaidižiavimą, taigi reikėtų atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos pagamintas masturbatoriaus vidus.

Bene populiariausia masturbatorių viduje naudojama medžiaga – TPE guma. Ji maloni liesti, bekvapė ir visiškai saugi medžiagia maksimaliam malonumui patirt. TPE guma labai primena tikrą žmogaus odą, todėl ji sužadina dar stipresnius potyrius.

Priežiūra ir masturbatoriaus naudojimas

Be abejo, masturbatorius, kaip ir bet koks kitas sekso žaisliukas, turi būti tinkamai prižiūrimas. Būtina kaskart patyrus malonumą, prietaisą išvalyti. Rekomenduojama po kiekvieno naudojimo minkštąją masturbatoriaus dalį švariai nuplauti po tekančiu šiltu vandeniu arba naudoti specialias sekso žaislų priežiūros priemones.

Ne visi masturbatoriai yra atsparūs vandeniui, todėl renkantis reikėtų atkreipti dėmesį, kad vidinė masturbatoriaus dalis būtų lengvai išimama tam, kad nesugadinant prietaiso būtų lengva pasirūpinti jo švara. Siekiant nepatirti sudirgusios odos ar alergijų nemalonumų, prieš kiekvieną naudojimą rekomenduojama įsitikinti ar masturbatorius yra švarus. Na, o masturbacijos metu patariama naudoti lubrikantą, kuris padės pasiekti didžiausią malonumą!

Ar saugu naudoti masturbatorių?

Vienareikšmiškai – taip! Bet kurios rūšies kokybiškas masturbatorius yra visiškai saugus, o  dažnai net ir labai naudingas. Masturbacija – tai ne tik puiki profilaktika prieš prostatos vėžį, tačiau  ir būdas pagerinti nuotaiką, atsipalaiduoti ir jaustis labiau savimi pasitikinčiu. Jei esate vienišas ar esate toli nuo savo partnerės – masturbatorius yra puiki išeitis seksualinių poreikių patenkinimui.

Su šiuo nedideliu pagalbininku patirsite geriausius orgazmus, po kurių tiesiog spinduliuosite puikia nuotaika ir energija. Trumpai tariant – masturbatorius – tai vieni pliusai ir jokių argumentų prieš. Tik svarbu nepamiršti tinkamai prižiūrėti šį sekso žaislą ir laikyti jį tinkamomis sąlygomis.

Pasaulis nenustoja tobulėti, taigi ir sekso žaislai nuolat tobulinami ir kuriami taip, kad suteiktų kuo didesnį malonumą. Renkantis masturbatorių svarbu neskubėti ir išsirinkti tokį, kuris padės kokybiškai atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių ir suteiks išskirtinį malonumą. Renkantis masturbatorių rekomenduojame atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į pačio prietaiso tipą, galimybes ir medžiagas iš kurių jis pagamintas.

Garantuojame, kad pabandžius masturbatorių, jo tikrai nepadėsite į tamsiausią spintos kampą, o priešingai – jį naudosite dažniau nei dabar galvojate. Nevengantiems naujovių poroms, masturbatorius gali tapti pikantišku priedu sekso su partnere metu. Svarbiausia yra pradžia, o toliau belieka suteikti  laisvę savo fantazijoms! Išsirinkite jums tinkamiausią masturbatorių ir pagyvinkite savo seksualinį gyvenimą apdovanodami save nepamirštamais potyriais ir pasakiškais orgazmais!