NeoLife vitaminai vaikams

Puikaus skonio ir natūralūs NeoLife vitaminai vaikams - kramtomosios tabletės Vita - Squares ir All-C.

Sveika mityba yra vienas iš kelių į sveiką, aktyvų gyvenimą. Tačiau būna dienų, kai net ir siekdami nuolat gaminti sveikus valgius, nesuvartojate pakankamo kiekio daržovių, ar dėl užimto darbo grafiko turite laiko tik greitam ir lengvai pagaminamam patiekalui, kuris ne visuomet turi pakankamai maistinių medžiagų. Tad kaip užtikrinti, kad net ir tomis dienomis jūsų šeima suvartotų pakankamą jų kiekį?

Puikaus skonio NeoLife vitaminai vaikams – kramtomosiomis tabletėmis Vita-Squares ir All-C gali mėgautis jūsų vaikai, ir jos lengvai gali būti įtrauktos į vaikų kasdienybę!

VITA-SQUARES – uogų-citrusinių vaisių skonio kramtomus polivitaminus mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugusieji! Jų sudėtyje yra 18 svarbiausių vitaminų ir mineralų, bei „Tre-en-en“ grūdų koncentratas, suteikiantis būtiniausių lipidų ir sterolių, kad jūsų ląstelės būtų pasiruošiusios pasisavinti maistines medžiagas. Svarbiausia, kad Vita-Squares yra be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ir konservantų – tik puikaus skonio, natūralūs vaisių ekstraktai!

ALL-C – kramtomosios apelsinų skonio vitamino C tabletės, kurioms sunku atsispirti! Ar žinojote, jog vitaminas C mums yra būtinas, kadangi organizmas jo nekaupia? Šis apsauginių savybių turintis vitaminas turėtų būti vartojamas kasdien. Kodėl mums jo reikia? Vitaminas C prisideda prie daugelio organizmo funkcijų, palaiko normalią imuninės sistemos veiklą bei mažina pavargimo jausmą ir nuovargį.

NeoLife vitaminai vaikams – protingas ir skanus pasirinkimas, norint išlaikyti vaikų sveiką!

Užsukite į elektroninę parduotuvę ProVitaminai.Lt , pasižvalgykite ir išbandykite NeoLife vitaminus vaikams.