Omega-3 – jūsų sveikatai, gerai nuotaikai ir energijai

„Omega 3 Salmon Oil Plus“ papildai, praturtinti visomis aštuoniomis omega-3 riebalų rūgštimis ir išvalyti nuo žuvyse randamų toksinų

Ar esate pasiruošę ne tiesiog gyventi, bet gyventi sveikai? Jei į klausimą atsakėte „taip“, reiškia esate teisingame kelyje. Vienas iš svarbių sveikatos priežiūros punktų – užkirsti kelią organizmo uždegiminiams procesams. Šiam tikslui mokslininkai rekomenduoja nuolat vartoti omega-3 – polinesočiąsias riebalų rūgštis.

Mes siūlome kokybiškus, pažangios technologijos „NeoLife“ žuvų taukai „Omega 3 Salmon Oil Plus“ papildus, praturtintus visomis 8 omega-3 riebalų rūgštimis ir išvalytus nuo žuvyse randamų toksinų.

Kodėl žmogui reikalingos omega-3 riebalų rūgštys

Jau labai seniai moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmogaus organizmui itin svarbios omega-3 riebalų rūgštys, kurios gali padėti susidoroti su šiais negalavimais:

– sumažinti sąnarių skausmus;
– palengvinti sąnarių lankstumą;
– palengvinti depresijos simptomus;
– apsisaugoti nuo Alzheimerio ligos ar su senėjimo procesu susijusio laipsniško atminties praradimo;
– pagerinti regėjimą;
– kovoti su uždegimu ir autoimuninėmis ligomis;
– palaikyti imuninės sistemos darbą;
– padidinti odos atsparumą išoriniams veiksniams;
– sumažinti riziką susirgti širdies ligomis;
– kt.

Svarbu atminti, kad šių riebalų rūgščių pats žmogaus organizmas nepasigamina, jas būtina gauti su pilnaverčiu maistu (daugiausia žuvyje ir kt. jūros gėrybėse). Tačiau suprantama ir tai, kad šiandieninis gyvenimo tempas, oro, vandens ir dirvožemio užterštumas bei perdirbtas maistas neaprūpina žmonių pilnavertėmis maistinėmis medžiagomis. Šiam atvejui skirti maisto papildai. Kad ir aukščiausios kokybės, mokslo bei gamtos įkvėpti „NeoLife“ žuvų taukai „Omega 3 Salmon Oil Plus“ – koncentruotos maistinės medžiagos, skirtos suaugusiems, vaikams, sportuojantiems ar tiesiog gyvenantiems sveikai.

Kuo naudingi „Omega-3 Salmon Oil Plus“ papildai

Vienoje „NeoLife“ žuvų taukų „Omega 3 Salmon Oil Plus“ pakuotėje rasite 90 kapsulių. Šie maisto papildai vertinami jau ne vieną dešimtmetį, o kasmet atliekami vis modernesni laboratoriniai tyrimai, vis labiau pagrindžia jų naudą žmogaus organizmui.

„NeoLife“ kompanija maisto papildus kuria jau nuo 1958 m. Ir visą šį laiką, kartu bendradarbiaujantys mokslininkai nuolat tobulina formules, sudėtį ir atlieka išsamius tyrimus, kad gaminama produkcija atitiktų pačius svarbiausius žmogaus sveikatos poreikius. Todėl drąsiai galima teigti, kad „Omega 3 Salmon Oil Plus“ žuvų taukai – tai mokslo ir gamtos sinergija, skirta sveikam gyvenimo būdui.

„Omega 3 Salmon Oil Plus“ sudėtyje rasite kruopščiai atrinktas visas būtiniausias 8 riebalų rūgštis, kurios organizmui suteikia visokeriopą naudą.

– ALR – alfa linoleno riebalų rūgštis.
– SDR – stearidono rūgštis.
– ETR(3) – eikozantrieno rūgštis.
– ETR – eikozantetraeno rūgštis.
– EPR – eikozapentaeno rūgštis.
– HPR – heneikozanpentaeno rūgštis.
– DHR – dokozaheksaeno rūgštis.

Optimalus omega-3 riebalų rūgščių kiekis per dieną

„NeoLife“ sveikatos specialistai, tiriantys omega-3 riebalų rūgščių poveikį žmogaus organizmui, rekomenduoja per dieną jų suvartoti iki 1 g. Daugiausia šių naudingų medžiagų randama žuvyje, jūros gėrybėse. Tačiau ne visi nori bei dėl įvairių alergijų ne visi gali kasdien valgyti žuvį. Negana to, kaip jau minėta prieš tai, dėl vandens ir oro užterštumo, tikrai ne visa sugaunama žuvis yra sveika, naudinga ir tinkama valgyti. Taigi tie, kuriems jūros produktai nėra mėgstamiausias maistas, renkasi lengvesnį variantą – vartoja žuvų taukus.

„Omega 3 Salmon Oil Plus“ vienoje kapsulėje yra 0,356 g omega-3 riebalų rūgščių. Taigi mokslininkų apskaičiavimai teigia, kad šių maisto papildų optimalu suvartoti po 3 kapsules per dieną. Tik tiek, ir tai labai mažas kiekis, lyginant su tuo, ką gausite vartodami išties kokybiškus papildus.

Atminkite, kad maisto papildai nėra maistas ir visų jūsų problemų neišspręs, sveikam gyvenimo būdui būtina pilnavertė mityba ir fizinis aktyvumas.