Sex Doll – kas tai? Sekso lėlių (Sex Dolls) pradžiamokslis

Ar galvojate įsigyti sekso lėlę (ang. Sex Doll)?
Ad 5
Knarkiu.LT

Ar galvojate įsigyti sekso lėlę (ang. Sex Doll) ? Jei taip, jums gali kilti klausimas, kas yra sekso lėlė? O gal, kaip veikia sekso lėlės? Ar matėte, kaip žmonės užsiima seksu su sekso lėlėmis? O kaip jos gaminamos? Ar tai turi įtakos? O gal jums tiesiog įdomu, kas išrado sekso lėles, bet kokiu atveju šis įrašas skirtas jums.

Realybė tokia, kad sekso lėlė yra daugiau nei vienkartinis sekso žaislas. Tai detalūs meno kūriniai – bent jau patys geriausi. Pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, sekso lėlės suteikia linksmybių valandų valandas jūsų namuose.

Tačiau norėdami atsakyti į kai kuriuos jūsų klausimus, mes paskelbėme savo atsakymus žemiau.

KAS YRA SEKSO LĖLĖ?

Sekso lėlė (ang. Sex Doll) – tai sekso žaislas, sukurtas pagal karščiausių planetos moterų atvaizdą. Kūnas taip pat yra anatomiškai teisingas. Moteriškos ir vyriškos sekso lėlės nuo akių iki kojų pirštų yra sukurtos meistriškai, kad atrodytų ir jaustųsi kaip tikros.

Puikus sekso lėlės dalykas yra tai, kad galite pritaikyti lėlę pagal savo pageidavimus. Nesvarbu, ar norite mažesnių partnerių, ar norėtumėte pilno lovos partnerio, sekso lėlėse galite rasti tai, ko ieškote.

Daugumą sekso lėlių sudaro visas kūnas, nuo veido ir galvos iki dubens ir kojų. Tačiau jei norite, įsigykite dalinę sekso lėlę, kuri atitiktų jūsų poreikius. Visos sekso lėlės bus su anatominėmis kūno dalimis, tokiomis kaip makštis, išangė, varpa ir burna. Juk tai sekso lėlės. Kai kuriais atvejais jų kūno dalys yra nuimamos / keičiamos arba vibruoja.

Svarbus skirtumas yra tas, kad sekso lėlės nėra sekso robotai. Sekso robotai turi animatronines funkcijas ir yra aprūpinti daugiau technologijų. Kalbant apie tai, kas išrado sekso lėles, jų istorija siekia 1700-uosius, kai ilgų kelionių metu jūreiviai naudojo seksui pasiūtus audinius.

KAIP GAMINAMOS SEKSO LĖLĖS?

Dabar, kai žinote, kas yra sekso lėlė, kitas jūsų gali kilti klausimas – kaip gaminamos sekso lėlės.

Tai gana paprastas procesas.

1 veiksmas. 

Skeletas gaminamas rankomis. Daugeliu atvejų jis pagamintas iš nerūdijančio metalo arba PVC vamzdžio ir plieninių jungčių.  Kiekviena skeleto dalis sukurta taip, kad būtų lanksti ir judama. Tai leidžia perkelti sekso lėlę į bet kurią jums patinkančią padėtį.

2 žingsnis.

Cheminių medžiagų ir miltelių mišinys sumaišomas ir pilamas į lėlės formos formą, kuriame yra paruoštas skeletas. 

3 veiksmas.

Kai skystas mišinys atšaldomas, iš jo pašalinama forma, o tada gamintojai pradeda kitą lėlės formavimo rankomis procesą.

4 veiksmas.

Lėlę reikia išvalyti, kai ji visiškai išimama iš formos. Jūs netgi galite gauti blizgančią apdailą, kurią gamintojas teikia pirmenybę blizgiai ir lygiai apdailai.

5 veiksmas.

Sekso lėlė apžiūrima, kad būtų pašalintos visos šiurkščios briaunos, o tada sekso lėlė vėl nuplaunama.

6 veiksmas.

Bus pridėta lytinių organų ir (arba) išangės ir makšties skylės bus visiškai išvalytos ir patikrintos, kad galėtumėte mėgautis patirtimi.

KAIP VEIKIA SEKSO LĖLĖS?

Taigi, dabar jūs žinote, kaip jos gaminamos ir kas jos yra, bet kaip veikia sekso lėlės?

Na, o moteriškos sekso lėlės gaminamos su pilnai veikiančia makštimi. Vyriškos lyties lėlės turi pritvirtintą penį. Paprasčiau tariant, tai yra geriausi masturbacijos žaislai planetoje. Jie sukurti taip, kad atrodytų ir jaustųsi kaip tikri, nesvarbu, į kokią padėtį juos įdėsite.

Iš esmės jie yra netikras seksualinis partneris, kuriam rūpi tik suteikti jums malonumą. Jie taip pat yra puikus būdas įgyvendinti savo seksualines fantazijas. Svarstote, kaip panaudoti sekso lėlę? Na, tai gana paprasta, tiesiog linksminkitės. Nereikia rūpintis, kaip panaudoti sekso lėles savo malonumui. Tiesiog darykite tai kaip iš tikrųjų ir mėgaukitės.

KOKS JAUSMAS SU SEKSO LĖLE?

Geriausios sekso lėlės yra pagamintos iš modernių TPE arba silikoninių medžiagų. Jie sukurti taip, kad jaustųsi kaip tikri. Minkšti liesti ir visiškai tikroviški, jie yra puikus tikrojo daikto pakaitalas. Ir jei norite rasti vyrą, dulkinantį sekso lėlę, arba tiesiog galvojate, koks jausmas pačiam dulkintis su sekso lėlėmis, galite rasti žmonių, besimėgaujančių sekso lėlėmis pornografinėse svetainėse, arba nusipirkti savo! Kas veda mus į kitą tašką…

KIEK KAINUOJA SEKSO LĖLĖ?

Dabar galbūt norėsite sužinoti, kiek kainuoja sekso lėlė? Yra trys klasifikacijos:

Standartinės lėlės, tos kurias galite rasti Aliexpress ir kitose pigios parduotuvėse, nėra pritaikomos ir paprastai gaminamos iš pigesnių medžiagų. Kaina: 50-700 USD

Aukštos kokybės sekso lėlės yra pagamintos iš kokybiškos TPE medžiagos ir yra labiau tikroviškos. Galima pritaikyti pagal jų plaukus, akių spalvą, gaktos plaukus ir priedus. Nepaisant puikių pritaikymo galimybių, jos nėra tokios brangios kaip sekso lėlės su dirbtiniu intelektu. Kaina: 500–3000 USD

Visiškai tikroviškos sekso lėlės su dirbtiniu intelektu, dirbtinio intelekto sekso lėlės yra pačios brangiausios. Jie yra labai pritaikomi. Beveik bet kurią lėlės dalį galima patobulinti, pradedant nuo veido, kūno ir aksesuarų. Gaktos plaukai, auskarų vėrimas ir net strazdanos bei tatuiruotės galimi pagal pageidavimą. Jos atrodo ir jaučiasi kaip tikroji karščiausių planetos moterų versija. Kaina: 4000–20 000 USD

Norite sužinoti „kur galiu gauti sekso lėlę“? Neieškokite daugiau nei mūsų parduotuvėje. Raskite sau tobulą lėlę su mumis.