TOP 5 Valentino dovanos Jai ir Jam

Ar su savo antrąją puse pažįstami visai neseniai, ar drauge jau ne vieną dešimtmetį, kasmet iškyla ta pati dilema: kokią Valentino dovaną įteikti savo mylimajam?

Pasak legendos, Šv. Valentinas buvo Romos vyskupas, kuris gyveno II a. Tuometinis Romos imperatorius Klaudijus II buvo išleidęs įsakymą, draudžiantį tuoktis. Šitaip jis siekė, kad kuo daugiau vyrų eitų kariauti ir gintų imperiją nuo išorinės agresijos ir vidinės netvarkos. Imperatorius manė, kad vedę vyrai yra emociškai labiau prisirišę prie savo šeimų, todėl negali būti geri kariai.

Vyskupas Valentinas, matydamas jaunų žmonių skausmą, juos sutuokdavo slapčia. Klaudijus II, išgirdęs apie tokį vyskupo elgesį, jį suėmė ir uždarė į kalėjimą, kur vasario 14 d. Valentinas buvo nubaustas mirtimi. Po kurio laiko Valentinas buvo paskelbtas šventuoju, o ši diena paskelbta įsimylėjėlių diena. [Šaltinis: Wikipedia].

Kaip geriausia pažymėti Valentino dieną?

Nepriklausomai nuo to, ar su savo antrąją puse pažįstami visai neseniai, ar drauge leidžiate jau ne vieną dešimtmetį, kiekvienais metais iškyla ta pati dilema: kokią dovaną įteikti savo mylimam žmogui Valentino dienos proga?

Šiandien Valentino diena švenčiama labai skirtingai – vieni nesureikšmina šios dienos ir jos nešvenčia, o kiti būtinai kažkokiu būdu ją įprasmina. Ir tai gali būti:

  1. Romantiška vakarienė dviems.
  2. Paskutinės minutės romantiškas pabėgimas į trumpą kelionę ar nakvynė ypatingoje vietoje dviems.
  3. Privatus SPA porai.

Romantiska vakariene

Ko geriau nedovanoti Valentino proga?

Prieš renkant bet kokią dovaną ar staigmeną, turėtumėte įsitikinti, ar tikrai gerai pažįstate žmogų, kuriam Valentino dovana bus skirta. Venkite įvairių kontroversiškų dovanų – atvirų apatinių ar suaugusiems skirtų atributų, jeigu žmogaus dar gerai nepažįstate.

Nedovanokite ir tokių dovanų, kurios vėliau renka dulkes giliausiame stalčiuje ar sandėliuke esančioje nereikalingų daiktų dėžėje. Geriau tokiu atveju rinkitės apčiuopiamas ir praktiškesnes dovanas.

Geriausia Valentino dovana JAI ir JAM

Dovana Nr. 1. Kvepalai.

Tai ta dovana, kuria visuomet nudžiuginsite savo antrąją pusę. Tiesa, tik tuo atveju, jeigu pataikysite kvapą. Todėl šią dovaną taip pat rekomenduojama dovanoti tik tuomet, kai tikrai žinote, kokį kvapą mėgsta jūsų antroji pusė.

Dovana Nr. 2. Kosmetika.

Kalbant apie tokio tipo dovaną, vertėtų atkreipti dėmesį į savo mylimojo ar mylimosios įpročius ir dovanoti tik tai, kas iš tiesų atitinka jos/jo poreikius.

Pavyzdžiui, jeigu jūsų mylimasis nešioja barzdą ar mėgsta itin ekstravagantiškas šukuosenas, tuomet prabangus dovanų rinkinys barzdai ar plaukams bus puiki Valentino dovana vyrui. Moteriai tai galėtų būti prabangi kosmetika kūnui ar voniai.

Dovana Nr. 3. Papuošalai bei aksesuarai.

Tai visuomet geriausia dovana tiek Jai, tiek Jam, jei norisi padovanoti kažką brangaus ir išskirtinio.

Dovana Nr. 4. Knyga.

Tokia dovana visuomet nudžiugina tuos, kurie mėgsta skaityti ir vertina nebrangias, bet vertingas dovanas. Todėl gerai žinant antros pusės pomėgius, gera knyga taip pat gali būti puiki Valentino dovana.

Dovana Nr. 5. Dovanų kuponas.

Ši dovana gelbsti visuomet, jeigu pritrūksta minčių ar laiko dovanos išrinkimui.