Vaizdo, garso technika

Ieškantiems vaizdo ir garso technikos – kokybiškos prekės gera kaina

Besidairantiems smulkios elektronikos savo namams ir mėgstantiems išbandyti technologines naujoves – kategorija „Vaizdo, garso technika“ yra tikras atradimų lobynas. Čia rasite stebėjimo kamerų apsaugai, filmavimo kamerų jūsų laisvalaikio projektams, priedų televizoriams, ausinių, kolonėlių ir dar daug mažų, bet būtinų ir naudingų smulkmenų – apie jas plačiau ir norime papasakoti šiame straipsnyje.

 

Namų saugumui – kokybiškos stebėjimo kameros

 

Pingant technologijoms stebėjimo kameros, skirtos namų apsaugai, jau nebėra prabangos prekė. Dabar jos yra pasirenkamos ir savo namų apsaugai, montuojamos daugiabučių laiptinėse, stovėjimo aikštelėse, garažuose ar sodo nameliuose. Priklausomai nuo to, koks jūsų biudžetas, galite rinktis įvairiausias kamerų funkcijas ir savybes.

Stebėjimo kameros kainuoja nuo 20–30 eurų iki 100 eurų ir daugiau. Rinkdamiesi kamerą savo namų apsaugai, apsvarstykite šiuos dalykus:

  • Ar kamerą montuosite viduje / po stogu ar jums reikia kameros atsparios kritulių poveikiui.
  • Ar turėsite kur patogiai prijungti kamerą prie elektros tinklo, ar jums reikia belaidės kameros su baterija.
  • Ar norite kameros su papildomu apšvietimu ar be jo.
  • Įvertinkite kameros vaizdo kokybę, pavyzdžiui, jei kamerą montuosite prie durų – kokybė gali būti prastesnė, nes žmogus prieis arčiau ir vaizdas matysis geriau. O jei norite fiksuoti vaizdą visame galiniame kieme – reikės aukštesnės raiškos vaizdo.
  • Išsirinkite norimą duomenų saugojimo būdą – SD kortelėje pačioje kameroje, ar siunčiant į debesis.

Tai, tik keli svarbiausi aspektai, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį renkantis kamerą. Kategorijoje „Vaizdo, garso technika“ rasite daug įvairių tipų kamerų. Brangesni kamerų modeliai gali turėti platesnį matymo kampą, jas galima reguliuoti nuotoliniu būdu (pvz., pasukti į šoną), taip pat kamera gali turėti ir mikrofoną ir įrašinėti garsą arba net ir turėti garsiakalbį. Tokiu atveju jūs galite pasikalbėti su į kiemą atėjusiu žmogumi (pvz., kurjeriu).

Dar vienas dalykas į kurį galite atkreipti dėmesį – tai imitacinės arba netikros kameros. Jos, žinoma, gerokai pigesnės, tačiau dažnai atbaido smulkius vagis ar išdykusius kaimynų vaikus, kurie nenori rizikuoti būti nufilmuoti. Imitacinės kameros gali būti su baterija ir, pavyzdžiui, turėti mirksinčią lemputę, kad atrodytų solidžiau. Taip pat jos gali būti su saulės baterija ir įtaisytu LED prožektoriumi, kuris užsidega fiksavęs judesį.

 

Praktiškos namų smulkmenos: žadintuvai, radijo grotuvai, TV priedai

 

Žinoma, vaizdo, garso technika, tai ne tik televizoriai ir muzikos grotuvai, bet ir jų priedai. Šioje kategorijoje populiarūs televizorių priedėliai, skaitmeniniai laikrodžiai, žadintuvai bei radijo grotuvai.

Skaitmeninis laikrodis gali būti ne tik geras pirkinys namams, bet ir smagi dovana visad vėluojančiam draugui. Laikrodis-žadintuvas prie lovos bus naudingas ir tiems, kurie nori sumažinti telefone praleidžiamą laiką. Juk dažnai telefoną į miegamąjį nešamės tik todėl, kad ryte suskambėtų žadintuvas. Bet, deja, dažnai prieš miegą „prireikia“ pasitikrinti socialinius tinklus, paskaityti naujienas, o mėlyna ekrano šviesa trukdo natūraliai užmigti ir gali būti viena iš priežasčių, kodėl pabudę jaučiatės prastai.

 

Melomanų mėgstamiausios ausinės ir nešiojamos kolonėlės

 

Kategorija, kuri sulaukia daugiausia susidomėjimo, tai ausinės ir nešiojamos kolonėlės. Vaizdo, garso technika tobulėja ir keičiasi gana greitai. Juk dar visai neseniai naudojome laidines ausines, o šiandien belaidės ausinės jau tapo kasdienybe. Daugelis įsigydamas ausines ieško ne tik belaidžių, bet ir su triukšmo slopinimo funkcija ir t. t.

Šioje kategorijoje – nuolat atsiranda naujovių, kurios leidžia mėgstama elektronika naudotis paprasčiau ir lengviau. Pavyzdžiui, nešiojamos kolonėlės šiandien telpa delne, o garso kokybe nenusileidžia savo senesnės didelėms giminaitėms. Be to – įsigyti galite ir įvairių stilių, spalvų, dizainų kolonėlių ar grotuvų, kad šie dar geriau derėtų prie jūsų stiliaus.