Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Sekso žaislai yra įgalinantis įrankis, padedantis atrasti ir suprasti savo kūną. Galbūt maloniai nustebsite sužinoję, kad jos paplitusios tarp moterų ir vyrų! Daugiau nei 80% moterų turi 2 sekso žaislus , o daugiau nei 70% vyrų.1 Sekso žaislai skirti malonumui, tačiau jie taip pat teikia daug naudos mūsų bendrai sveikatai.
Viskas, ką norite žinoti apie sekso žaislus

Ko galime pasimokyti nusipirkus sekso prekę?

Masturbacija yra natūrali žmogaus seksualumo dalis, o artėjant masturbacijai su įgalinimo jausmu sukuriami sveikų santykių su seksu elementai.

Yra daug būdų, kaip pasitenkinti savimi, tačiau sekso prekės leidžia tyrinėti savo kūną ir malonumo taškus. Sekso prekės būna įvairių formų ir dydžių ir yra sukurti atsižvelgiant į konkrečias dalis ir malonumą. Kai kurie žaislai gali padėti jums atrasti savo G tašką, kuris yra erogeninė zona, esanti makšties viduje. Kiti sekso žaislai gali padėti suprasti, kad esate dalis 37 procentų moterų, kurioms reikia klitorio stimuliacijos, kad pasiektų orgazmą. Suprasti, atpažinti ir patirti tai, kas mums teikia malonumą, yra galingiausias dalykas, kurį galime padaryti savo seksualinei gerovei.

Kuo naudingos sekso prekės?

Makšties sveikatos palaikymas yra svarbi mūsų bendros sveikatos dalis. Tačiau mes galime ne visada galvoti apie savo makšties sveikatą, kol kažkas nesijaučia taip, kaip mielių infekcija ar UTI.

Sekso žaislų įtraukimas į savitarnos rutiną yra puikus būdas pagerinti makšties ir psichinę sveikatą! Sekso žaislai gali padėti sumažinti skausmą, sumažinti stresą, pagerinti miegą ir sustiprinti dubens raumenis.

Senstant makštis praranda savo elastingumą, tampa plonesnė ir mažiau tepama. Negana to, dubens dugno raumenys taip pat gali prarasti elastingumą ir susilpnėti. Dubens dugnas yra neatsiejama mūsų seksualinės sveikatos dalis, todėl reguliarūs dubens dugno pratimai yra labai svarbūs norint palaikyti dubens raumenys aktyvius.

Ar poroms gali būti naudingos sekso prekės?

Trumpas atsakymas yra taip! Sekso prekės nėra skirti vien pramogoms. Poroms taip pat gali būti naudingi sekso prekės. Tyrimai rodo, kad žmonės, turintys sekso prekes, beveik 20% dažniau teigia, kad yra laimingi savo santykiuose.

Sekso prekes taip pat gali sustiprinti intymumą ir bendravimą su jūsų partneriu; tačiau temos iškėlimas gali atrodyti bauginantis. Nors pokalbis gali būti bauginantis, pranašumai yra ne tik miegamasis. Viename tyrime pažymima, kad atviras seksualinis bendravimas teigiamai veikia seksualinį pasitenkinimą ir tai, kaip abu partneriai apskritai jaučiasi santykiuose.

Lengvai įsitraukite į pokalbį apie sekso prekes. Pradėkite nuramindami savo partnerį, kad miegamajame sekso prekes norite naudoti ne todėl, kad jie negali jums patikti. Pasikalbėkite su savo partneriu apie tai, kokios sekso prekės jus domina, ir kartu pabandykite apžiūrėti skirtingus prekes elektroninėje parduotuvėjė vakare. Pavyzdžiui užsukdami į Sekso prekių parduotuvę SlaptasNoras.lt. Nepamirškite aptarti, kaip norėtumėte kartu panaudoti sekso žaislą. Vibratoriai preliudijų metu buvo siejami su teigiama seksualine funkcija, didesniu seksualiniu susijaudinimu ir tepimu bei sumažėjusiu skausmu sekso metu. Nepamirškite, kad egzistuoja ir specialus vibratoriai poroms.

Vibratorius porai V vibe

V-Vibe Vibratorius Poroms

58,25 

Kokį lubrikantą saugiausia naudoti?

Saugiausias lubrikantas yra vandens pagrindu pagamintas lubrikantas intymumo metu su partneriu arba kai naudojate sekso žaislą. Vandens pagrindo lubrikantas yra geriausias lubrikantas, naudojamas su sekso žaislais, nes jis lėtai nesugadins žaislo, kaip aliejinis lubrikantas. Aliejiniai lubrikantai taip pat gali sulaikyti bakterijas, kurios gali sukelti makšties infekcijas.

Vandens pagrindo lubrikantai yra puikus pasirinkimas, nes jie yra „visiems tikslams“. Vandens pagrindo lubrikantai paprastai tinka prezervatyvams ir puikiai dera su visų tipų sekso žaislais. Jie taip pat yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems jautrią odą arba makšties dirginimą, ir juos lengva valyti, nes jie netepa.