Bibs čiulptuko apžvalga – ar tai geriausias čiulptukas?

Bibs čiulptukų apžvalga. Bibs čiulptukų teigiamos ir neigiamos savybės. Bibs čiulptukų atsiliepimai.

“Bibs” čiulptukas buvo gana gerai žinomas daugeliui mano draugių. Taigi, kaip mus reikėjo čiulptuko nusprendėme jį išbandyti. Bibs čiulptukai padėjo mano kūdikiui išmokti savarankiškai nusiraminti ir tai buvo tiesiog dievo dovana. Šie mažyčiai pagalbininkai leido man ramiai nusiprausti duše ir padaryti pertraukas nuo pastovios priežiūros. O mano vaikams tai buvo paguodos daikčiukai, su kuriuo jie galėdavo nusiraminti.

Be to, čiulptukų naudojimas gali sumažinti staigios kūdikių mirties sindromo riziką iki 50 %. Didžiulis palengvėjimas! Būkime sąžiningos, pirmaisiais mėnesiais, kai esame naujos mamos, esame priverstos išgyventi. Mažos smulkmenos (tiesiogine prasme) tikrai padeda.

Jei esate čia, tai nusprendėte išbandyti čiulptuką, jums netrūks prekių ženklų, formų ir dydžių (ir TŪKSTANČIŲ prieštaringų atsiliepimų), todėl apsispręsti dėl vieno iš jų bus nelengva užduotis. Gali būti, kad stalčiuje liks daugybė nenaudojamų čiulptukų. Nenorite, kad taip nutiktų! Mes norime padėti jums sutaupyti laiko ir pinigų, dalydamiesi vieno iš populiariausių prekės ženklų – BIBS – privalumais ir trūkumais.

KAS PRIVERČIA MUS MYLĖTI BIBS ČIULPTUKĄ

 • Ilgaamžiškumas: BIBS yra šeimos įmonė, sukurta Danijoje daugiau nei prieš 40 metų ir besistengianti naudoti tik geriausias medžiagas. Jie gyvuoja jau kelis dešimtmečius, o tai liudija apie jų populiarumą tarp naujų ir patyrusių tėvų.
 • Plačiai paplitęs naudojimas: BIBS nuolat naudoja tėvai visame pasaulyje.
 • Medžiagos: BIBS čiulptukai gaminami iš 100 % natūralaus kaučiuko, kuris imituoja mamos odą, todėl nuo krūties prie čiulptuko pereinama lengvai. Juose 100 % nėra BPA, PVC ir ftalatų.
 • Dizainas: BIBS čiulptukų dizainas – tai paprastas, klasikinio stiliaus grįžimas į praeitį. Galima rinktis iš daugiau nei 30 spalvų, todėl tėvams netrūksta pasirinkimo.
 • Dydis: BIBS čiulptukas yra 3 skirtingų dydžių: (1) 0-6 mėn.; (2) 6-18 mėn.; ir (3) 18-36 mėn., todėl augant kūdikiui lengva padidinti dydį.
 • Galima naudoti kaip priedą: Mamos mėgsta derinti kūdikių BIBS čiulptukus prie jų aprangos, todėl jie tampa ne tik patogiu daiktu, bet ir elegantišku bei stilingu aksesuaru. Nėra lankelio, nėra problemos!
 • Naudingos oro angos: BIBS čiulptuko BIBS oro skylutės leis jums būti užtikrintoms, kad jūsų kūdikis galės lengvai kvėpuoti. Šios oro skylutės taip pat padeda mažiau dirginti odą.
 • Patvirtinta kūdikiui: Daugelis tėvų teigia, kad BIBS yra vienintelis čiulptukas, kurį jų kūdikis paima po to, kai išbandė kelis kitus.
 • Žiedas išorėje: Dėl to mažoms rankytėms lengva paimti ir įdėti atgal į burnytę.

NEIGIAMOS SAVYBĖS, Į KURIAS REIKIA ATSIŽVELGTI:

Dydis: Nors yra įvairių dydžių, kai kurie tėvai teigia, kad net mažiausias dydis yra per didelis naujagimiui. Tėvai taip pat praneša, kad dydis skiriasi užsakant, todėl gali būti, kad tai gamybos problema.

Kvapas: 100 % gumos kvapas gali būti nemalonus kūdikiams, todėl jie gali apskritai atsisakyti šio čiulptuko.

Vandens kaupimasis: Tėvai teigia, kad čiulptuke gali kauptis vanduo, todėl susidaro puiki terpė pelėsiui ir bakterijoms veistis. Kadangi juos rekomenduojama reguliariai dezinfekuoti verdančiu vandeniu, tai gali sukelti problemų nuo pat pradžių.

Speneliai gali plyšti: Kai kurie BIBS tėvai pranešė, kad speneliai lengvai plyšta. Tai, žinoma, kelia pavojingą užspringimo pavojų.

Nėra dangtelio: Priešingai nei kitų populiarių prekių ženklų čiulptukai, BIBS čiulptukai neturi dangtelio, kuris apsaugotų spenelį kelionėje. Lengvas sprendimas būtų čiulptuko laikiklis.

Kaina: Palyginti su kitais populiariais prekių ženklais, BIBS kaina yra aukštesnė. “Mamaland” parduotuvėje 1 vnt. pakuotę galite įsigyti už 5.50€

BIBS ČIULPTUKAS – SAUGUMAS PIRMIAUSIA

Atminkite šiuos čiulptuko naudojimo saugos patarimus:

 • Prieš siūlydami kūdikiui čiulptuką, visada patikrinkite, ar spenelis nepažeistas – dažnai jį apžiūrėkite, kad įsitikintumėte, jog nėra įtrūkimų ar įplėšimų.
 • Visada įsitikinkite, kad kūdikio šnervėse yra laisvas kvėpavimo takas.
 • Niekada nepritvirtinkite čiulptuko prie ko nors, kas galėtų apvynioti kūdikio riešą ar kaklą.
 • Įsitikinkite, kad pats čiulptukas nekelia pavojaus užspringti.

Bet netikėkite mūsų žodžiais…

Amazon yra šimtai atsiliepimų vidutiniškai 5 žvaigždutės, o Lietuvoje mamaland.lt dešimtys atsiliepimų (5 žvaigždutės), todėl galima drąsiai teigti, kad dauguma tėvų yra BIBS gerbėjai.

Tiesiai iš tėvų lūpų:

“Labai lengvai valomi, be to, yra mieli. Be to, kad jie yra vieninteliai čiulptukai, kuriuos mano kūdikis paima; man patinka, kad jie dera prie jo aprangos.” -Monika G.

“Man patinka BIBS dizainas ir spalvos. Nusipirkome keturis ir paprastai čiulptuko spalvą derinu prie sūnaus aprangos, ir jis visada atrodo labai mielai! Norėčiau, kad jis būtų su čiulptuko viršumi, kad man nereikėtų jo nuolat skalauti. – Gaila, kad jis nėra su čiulptuko viršumi.” -Nadia

“Gavome tris skirtingų rūšių čiulptukus kūdikiui ir jis labiausiai mėgsta šį! Užsisakėme daugiau ir naudosime / rekomenduosime artimiausioje ateityje.” -Karina

“Išleidome tiek daug pinigų pirkdami įvairių rūšių čiulptukus ir galiausiai po 2 mėnesių nusipirkome šiuos. Mūsų mažylis iš karto prie jo priprato ir mes žinojome, kad radome tą vienintelį! Man labai patinka spalvos, todėl tai neabejotinas laimėjimas!” -Aster918

Apskritai BIBS čiulptukas yra patikimas prekės ženklas, kuriuo džiaugiasi tėvai visame pasaulyje. Neigiamų aspektų yra minimaliai, todėl tai puikus pradinis jūsų čiulptuko kelionės taškas. Tikimės, kad jūsų kūdikiui jis patiks taip pat, kaip patiko manajam!