NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
  • El. parduotuvės pavadinimas
    evaday.lt
Aprašymas
  • Suderinus su interjero dizainu staltiesė gali tapti interjero akcentu ir nuolat sulaukti komplimentų Jūsų namams. Mėgstantiems įvairovę galime pasiūlyti eilę tarpusavyje spalviškai derančių stalo dekoro aksesuarų: takelių, servetėlių, padėkliukų, žvakių ar indelių servetėlėms, kurių pagalba Jūsų svetainė lengvai atsinaujins. Stalo tekstilės elementai turi susilieti su Jūsų namų interjeru ir sukurti vientisą visumą, kurioje gera mėgautis savo asmenine ar šeimos laime. Įvairūs padėkliukai gali tapti kasdieniu pagalbininku arba originalia ir asmeniška dovanėle. EVADAY nori pritaikyti Jūsų skoniui ir namų stiliui geriausią stalo dekoravimo sprendimą, kad Jūsų šventės būtų nepamirštamos, o kiekviena diena tarsi maža šventė. Mes esame tam, kad Jūs atrastumėte ir sukurtumėte savo namų jaukumą, kad Jūsų svečiams norėtųsi vėl ir vėl sugrįžti pas Jus jaukiems pokalbiams prie stalo!

Paieška
mood_bad
  • Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas, parašęs atsiliepimą!
  • Rašyti atsiliepimą

    Jums taip pat gali patikti: