Kaip įkelti parduotuvę?

Pirmas žingsnis - užsiregistruokite portale. Registruodamiesi būtinai pažymėkite specialių laukelį "El. parduotuvės savininkas". Po registracijos Jus automatiškai prijunks prie portalo, o paskyros slaptažodį gausite el. paštu.
Kaip_ikelti_parduotuve
Ad 5
Knarkiu.LT

Kodėl verta sukurti savo internetinės parduotuvės profilį eTikra.LT portale?

 1. Pasitikėjimas
  Ar žinojote, kad net 80% pirkėjų apleidžia prekių krepšelius taip ir nebaigę pirkimo proceso? Viena pagrindinių to priežasčių – pasitikėjimo trūkumas. eTikra.lt komanda patikrins Jūsų parduotuvę ir suteiks žymą “Patikrinta” (priklausomai nuo Jūsų pasirinkto plano), kas potencialiems pirkėjams suteiks saugumo jausmą.
 2. Pirkėjų atsiliepimai
  Iki 77% pirkėjų, prieš pirkdami prekę iš nežinomos parduotuvės, ieško atsiliepimų apie ją internete. Paskatinę pirkėjus palikti atsiliepimus eTikra.lt portale, žymiai padidinsite pardavimų konversiją.
 3. Matomumas
  75% vartotojų, ieškodami internetinės parduotuvės, renkasi tas, kurios yra pirmame Google paieškos rezultatų puslapyje. Naujoms parduotuvėms labai sunku iškilti į pirmus Google puslapius, todėl mūsų portalas yra puiki alternatyva. Čia, įdėję truputį pastangų skatinant klientus palikti atsiliepimus – galite iškilti į pirmas mūsų katalogų pozicijas.
 4. Išorinė nuoroda
  Pasirinkę “Patikrinta” arba “VIP” planą, gausite išorinę nuorodą iš sparčiai augančios reputacijos portalo.

Žemiau pateikiame vieno iš mūsų klientų Google Analytics statistiką, kurioje matome, jog klientas sulaukė net 15 pardavimų iš eTikra.LT lankytojų! Tai gal ir nėra labai didelis skaičius, tačiau mažai parduotuvei tai visai neblogas rodiklis, ypač turint omenyje, jog parduotuvės savininkui tereikėjo sugaišti 5 minutes ir įkelti savo parduotuvę į eTikra.LT katalogą!

etikra pardavimas parduotuve

Kaip įkelti savo parduotuvę į eTikra.LT katalogą?

 1. 1. Užsiregistruokite portale. Registruodamiesi pažymėkite laukelį “El. parduotuvės savininkas“. Po registracijos Jus automatiškai prijunks prie portalo, o paskyros slaptažodį gausite el. paštu.
kaip ikelti parduotuve 6 parduotuve

2. Pasirinkite talpinimo planą. Šiuo metu siūlome tris talpinimo planus – Bazinis, PATIKRINTA ir VIP. Pasirinkę norimą planą, spauskite “Tęsti”.

3. Užpildykite parduotuvės įkėlimo formą. Po kiekvienu laukeliu yra paaiškinimai ir patarimai.

kaip ikelti parduotuve 4 parduotuve

4. Paskelbite parduotuvės profilį. Užpildę parduotuvės įkėlimo formą, paspauskite “Paskelbti”. Jūs būsite nukreipti į pirkinių krepšelį. Sekdami nurodymus, apmokėkite už talpinimo planą. Administracija peržiūrės Jūsų parduotuvę ir ją patvirtins.

5. Jei pasirinkote PATIKRINTA /VIP planą, po parduotuvės patvirtinimo eikite į savo parduotuvės profilį, ten rasite PATIKIMA PARDUOTUVĖ ženkliuko HTML kodo generatorių. Nukopijuokite HTML kodą ir įkelkite į savo parduotuvę norimoje vietoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas bus, jei nepatvirtinsite mano parduotuvės profilio?

Patikrinę Jūsų parduotuvę ir nusprendę, jog ji neatitinka saugios parduotuvės reikalavimų, pateiksime rekomendacijas, ką reikėtų pakeisti parduotuvėje. Neradus kompromiso, užsakymą atšauksime ir grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus atgal į Jūsų sąskaitą.

Kur rasti sąskaitą-faktūrą?

Sąskaita-faktūra bus suformuota ir išsiųsta Jūsų profilyje nurodytu el. pašto adresu per 48h po parduotuvės patvirtinimo.

Ar galiu ištrinti blogus atsiliepimus?

Atsiliepimų, deja, trinti negalite. Jei manote, jog atsiliepimas yra netikras – susisiekite su mumis ([email protected]), mes paslėpsime atsiliepimą ir paprašysime, jog atsiliepimo autorius atsiųstų užsakymo numerį, gautą Jūsų parduotuvėje. Taip galėsime patikrinti, ar atsiliepimas yra autentiškas.

Kas bus, kai baigsis mano parduotuvės plano galiojimo laikas?

Jūs gausite pranešimą el. paštu, jog planas greitai baigsis. Tada galėsite spręsti ar norite pratęsti planą dar metams.

Plačiau apie naudą, kurią gausite sukūrę savo el. parduotuvės profilį eTikra.LT portale