Kodėl verta sukurti savo parduotuvės profilį eTikra.LT portale?

9 iš 10 pirkėjų, prieš apsipirkdami, ieško atsiliepimų apie parduotuvę. Mūsų GSC duomenimis, pagrindinė paieškos frazė, atvedanti organinį srautą į portalą, yra "x parduotuvės atsiliepimai".
Kodel verta įkelti parduotuvę į eTikra.LT?

Kas yra eTikra.LT?

eTikra.LT – jau 3 metus gyvuojantis Lietuvos internetinių parduotuvių katalogas, kuriame talpinamos tik saugios, patikimos lietuviškos internetinės parduotuvės. Nuo šių metų (2021.04 mėn.) portalas buvo atnaujintas, pridėta daugiau funkcionalumo tiek pirkėjams, tiek el. parduotuvių savininkams.

Kuo skiriasi eTikra.LT nuo kitų katalogų?

Absoliuti dauguma Lietuvoje esančių internetinių svetainių katalogų yra sukurti vieninteliam tikslui – Google “robotukams”. Mūsų portalas skirtas žmonėms – jog žmogus, prieš pirkdamas iš jam nežinomos parduotuvės, galėtų pasitikrinti ar parduotuvė yra patikima, paskaityti atsiliepimus apie ją. Taip pat, kad galėtų rasti naujų parduotuvių naudojantis patogiais filtrais – pavyzdžiui pirkėjas filtro pagalba gali lengvai rasti parduotuves, kuriose galima įsigyti darbo įrankius išsimokėtinai.

Kokią naudą gausite Jūs, kaip el. parduotuvės savininkas?

Patikimumo užtikrinimas

Pagrindinė mūsų misija – suteikti pirkėjams galimybę įsitikinti internetinės parduotuvės patikimumu. Šiais laikais, kai yra tiek daug sukčių parduotuvių, pasitikėjimo trūkumas yra viena iš TOP 5 priežasčių (šaltinis), kodėl pirkėjas apleidžia pirkinių krepšelį, taip ir nebaigęs pirkimo proceso.

Jei Jūsų parduotuvė yra eTikra.LT kataloge, pirkėjas lengvai ras ją Google paieškoje pagal raktažodžius “ar x parduotuvė patikima?” ir galės įsitikinti, jog parduotuvė yra saugi. Pvz.:

ar patikima redvet etikra

Parduotuvės atsiliepimai

9 iš 10 pirkėjų, prieš pirkdami prekę, ieško atsiliepimų apie prekę arba pačią parduotuvę (šaltinis). Mūsų Google Search Console duomenimis, pagrindinė paieškos frazė, atvedanti organinį srautą į portalą, yra “x parduotuvės atsiliepimai“:

top paieskos etikra

Tikriausiai nereikia nei sakyti, jog teigiami parduotuvės įvertinimai pirmame Google paieškos rezultatų puslapyje stipriai padidina pardavimų konversiją. Pavyzdžiui vėl naudojame RedVet.LT parduotuvę:

redvet atsiliepimai etikra

Jei vis dar abejojate, jog atsiliepimai tikrai rūpi potencialiems pirkėjams, pažiūrėkite į šią ekrano nuotrauką:

vittaa atsiliepimai etikra

Nors paieškų šiai parduotuvei ir nėra daug, tačiau matome stulbinantį 45% CTR. Tai reiškia, jog beveik kas antras pirkėjas skaitė atsiliepimus apie šią parduotuvę eTikra.LT portale, ir tai, žinoma, nulėmė jų sprendimą pirkti ar nepirkti iš šios parduotuvės.

“Patikrinta” žyma Jūsų parduotuvėje

Susikūrę profilį eTikra.LT, Jūs galite patalpinti “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” ženkliuką savo parduotuvėje (galioja PATIKRINTA ir VIP planams). Tai suteiks papildomą saugumo jausmą pirkėjams.

Išorinė nuoroda

Užsisakę PATIKRINTA arba VIP planą, Jūs gaunate išorinę nuorodą, kuri pridės Jūsų parduotuvei “autoriteto” iš greitai augančios reputacijos portalo.

Kaina

Profilio sukūrimo kainos prasideda vos nuo 20€ METAMS! Palyginus su nauda, kurią gausite per visus metus, tai yra labai, labai maža kaina. Vienam iš mūsų klientų, PATIKRINTA planas atsipirko jau per pirmus kelis mėnesius:

etikra pardavimas etikra

Čia yra matomi tik pirkėjai, kurie tiesiai iš eTikra.LT nukeliavo į parduotuvę ir atliko pirkimą. O kiek žmonių dar pirko prekę ne iš karto po apsilankymo eTikra.LT (kai GA jau nebefiksavo eTikra.LT kaip šaltinio), galime tik spėlioti.

Apibendrinimas

Jei turite internetinę parduotuvę ir rimtai žiūrite į savo verslą – kviečiame prisijungti prie mūsų! Nesvarbu, ar Jūs parduotuvę turite jau 10 metų, ar ką tik pradėjote prekybą internetu – sukūrę parduotuvės profilį mūsų portale, gausite realią, apčiuopiamą naudą su minimaliomis investicijomis!

Profilio sukūrimui sugaišite vos 5 minutes, o naudos gausite visus metus!

Jei turite pasiūlymų ar klausimų – maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected]! Ačiū visiems esamiems ir būsimiems klientams bei linkime sėkmės prekyboje!

Pagarbiai,
eTikra.LT administracija

Parduotuvės profilio sukūrimo gidas – GIDAS.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas bus, jei konkurentai paliks blogą atsiliepimą apie mano parduotuvę?

Pamatę blogą atsiliepimą, pirma įsitikiname atsiliepimo autentiškumu – atsiliepimo autoriaus prašome atsiųsti užsakymo numerį. Jei autorius negali to padaryti, atsiliepimas nėra patvirtinamas.

Ar iškart pajausiu pardavimų konversijos padidėjimą, kai sukūrsiu parduotuvės profilį?

Prireiks truputį laiko, kol Google indeksuos Jūsų profilį ir ji bus randama pirmuose Google paieškos puslapiuose. Kada tai įvyks, tiksliai pasakyti negalime. Gali užtrukti kelias dienas, bet gali užtrukti ir kelias savaites. Taip pat didelė dalis priklauso nuo Jūsų pačių. Stenkitės sukurti išsamų parduotuvės aprašymą, bei skatinti savo pirkėjus palikti atsiliepimus eTikra.LT portale. Kuo daugiau tikrų, teigiamų atsiliepimų – tuo daugiau naudos gausite.

Ar galėsiu redaguoti parduotuvės duomenis po parduotuvės patvirtinimo?

Žinoma. Kai Jūsų parduotuvė bus patvirtinta, galėsi ją redaguoti kada tik norėsite.

Kas bus, jei mano parduotuvės nepatvirtinsite?

Jei, mūsų nuomone, parduotuvė neatitiks saugios parduotuvės kriterijų – duosime rekomendacijas, ką reikėtų pakeisti parduotuvėje, jog ji atrodytų patikimesnė. Jei pakeitimų atlikti nenorėsite ar negalėsite, grąžinsime už planą sumokėtus pinigus ir parduotuvei nesuteiksime PATIKRINTA parduotuvė statuso.

Ar galėsiu keisti parduotuvės talpinimo planą?

Taip. Planą pasikeisti galėsite kada tik norėsite.