Kaip išsirinkti geriausią difuzorių aromaterapijai?

Jūs jau turbūt girdėjote apie eterinius aliejus, greičiausiai jau nusipirkote savo pirmąjį eterinio aliejaus buteliuką, o dabar ieškote tinkamiausio difuzoriaus pagal savo poreikius?

Jūs jau turbūt girdėjote apie eterinius aliejus, greičiausiai jau nusipirkote savo pirmąjį levandų eterinio aliejaus (Lavandula angustifolia) buteliuką, o dabar ieškote tinkamiausio difuzoriaus pagal savo poreikius. Difuzoriaus pasirinkimas gali būti iššūkiu netgi tikram eterinių aliejų fanui. Kaip išsirinkti geriausią difuzorių aromaterapijai? Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią eterinių aliejų garintuvą pagal Jūsų poreikius plačiau papasakodami pagrindinius difuzorių skirtumus, jų privalumus ir trūkumus!

Prieš pradėdami ieškoti eterinių aliejų difuzoriaus, turite sau atsakyti į kelis pagrindinius klausimus:

  1. Koks erdvės, kurioje bus naudojamas difuzorius, plotas?
  2. Kurioje patalpos vietoje praleidžiate daugiausiai laiko?
  3. Ar turite vaikų?
  4. Ar Jums yra svarbūs ekologiški produktai?
  5. Erdvės dydis – vienas svarbiausių rodiklių pasirenkant difuzorių.

Nepriklausomai nuo to, ar gyvenate dvare, ar mažame namelyje, mes Jums vistiek galime pasiūlyti tinkamą difuzorių – aromatinį oro drėkintuvą!

Jei Jūs gyvenate nedideliame butemažame namelyje ar kompaktiškame kambarėlyje kartu su kitais nuomininkais rinkdamiesi difuzorių turite plačiausią prekių pasirinkimo spektrą! Jums praktiškai tinka visi difuzorių modeliai. Rekomenduojame atsižvelgti į tai, ar pas Jus dominuoja drėgmė namuose (ypač kai langai į šiaurę arba šiaurės rytus), rinkitės difuzorių be vandends talpyklos arba su maža vandens talypkla (iki 100 ml). Jums tiks šie modeliai:

USB difuzorius – aromatizatorius – kompaktiškas su USB jungtimi, be vandens talpyklos. Užtenka eterinį aliejų įpilti į buteliuką ir įjungus mėgautis aromterapija. Galima naudoti net ir automobilyje.

USB difuzorius Plant Therapy “Diffuse On The Move” – ypač kompaktiškas difuzorius, kuris tilps Jūsų kišenėje. Labai patogu naudoti kelionėje (komplekte yra automobilinis 12-24V adapteris) bei prie darbo stalo (įjungus į USB lizda).

Difuzorius su stikliniu gaubtu – kompaktiškas difuzorius su 100 ml vandens talpykla. Stiklinis gaubtas suteikia elegancijos įvaizdį. Eterinių aliejų garintuvas gali būti naudojamas ir kaip naktinė lemputė.

Ar žinojote, kad eterinių aliejų difuzorių galite pasigaminti ir patys? Tam gali užtekti vatos, skalbinių segtuko bei pasirinkto eterinio aliejaus. Plačiau –>

Kokia turi būti drėgmė kambaryje?

Rekomenduojama normali kambario drėgmė 45-55%.

Jei Jūs gyvenate vidutinio dydžio patalpoje kartu su kitais šeimos nariais Jums rekomenduojame rinktis didesnio galingumo difuzorių:

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas “Vaza” – pats populiariausias modelis, nes puikiai tinka drėkinti vidutinio dydžio patalpą bei mėgautis aromaterapija.

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas “Lašas” – išbandytas ir labai mėgiamas klientų modelis.

arba kelis vidutinio galingumo difuzorius:

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas “Lašelis” – ypač populiarus kompaktiškas modelis su medžio imitacijos atspalviais. Plastikas kaip ir kitų difuzorių be BPA.

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas (metaliniu rėmeliu) – šio difuzoriaus išskirtinumas – metalinis rėmelis su medžių ornamentais, kuris pasitarnaus ir kaip namų dekoracija bei naktinė lemputė.

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas “Bambukas 1” –  difuzoriaus korpusas pagamintas iš bambuko.

Jei Jūs gyvenate didelėje patalpoje, o drėgmė kambaryje yra žema, Jums rekomenduojame rinktis galingą difuzorių – oro drėkintyvą su didele vandens talpykla:

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas – galingas difuzorius – oro drėkintuvas su 1500 ml vandens talpykla. Tinkamas naudoti ir eterinių aliejų garinimui, ir patalpos drėkinimui

Išmanusis drėkintuvas “Smartmi Evaporative 2” – ypač galingas išmanusis drėkintuvas su integruotu hidrometru, skirtu matuoti oro drėgmę namuose. Gali būti valdomas nuotoliniu būdu per telefoną.

Vasara yra tas metas, kada išryškėja trūkumai tų butų, kurių langai nukreipti į pietus ir pietvakarius. Kambariuose būna labai sausa. Šiuo atveju rekomenduojame rinktis galingą difuzorių su didele vandens talpykla. Atminkite, kad eterinį aliejų galima įlašinti į bet kurį difuzorių, tačiau ne į visus difuzorius galite pilti vandenį.

  1. Kurioje patalpos vietoje praleidžiate daugiausiai laiko?

Svarbiausia atsakyti į klausimą – ar dažniau būnate namie ar nuolat keliaujate?

Tiems, kas mėgsta praleisti laisvalaikį namuose žiūrėdami televiziją ar gerą filmą su vyno taure rankoje, rekomenduojame šiuos difuzorių variantus, kurie puikiai papildys Jūsų svetainę:

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas “Vaza” – šviesaus arba tamsaus medžio imitacija bei vazos formą primenantis dizainas puikiai tinka prie svetainės interjero.

Difuzorius – aromatinis oro drėkintuvas “Lašas” – šviesaus arba tamsaus medžio imitacija bei lašo forma ypač tinka tada, kai mėgausitės aromaterapijos nauda svetainėje .

Difuzorius Plant Therapy “AromaFuse” – Dramblio kaulo spalvos arba tamsaus medžio imitacijos dizainas priderinamas prie daugybės baldų svetainėje ar miegamajame. Labai mėgiamas klientų, kurie vertina ekologiškus produktus.

  1. Ar turite mažamečių vaikų?

Tai yra labai svarbus klausimas į kurį svarbu atsakyti prieš renkantis difuzorių – eterinių aliejų garintuvą.

Visų pirma, jeigu turite naujagimių ar mažamečių vaikų iki 2 metų:

nerekomenduojame naudoti eterinių aliejų, kurie tinkami vaikams nuo 2 metų. Eterinių aliejų malonumais mėgautkitės asmeniškai naudodami eterinių aliejų inhaliatorius.

Auginantiems vaikus, kurių amžius yra 2-10 metų, galite naudoti bet kurį Plant Therapy eterinį aliejų ar eterinių aliejų mišinį su užrašu KidSafe. Augančiam ir besivystančiam organizmui pats geriausias difuzorius – ekologiškas difuzorius, pagamintas iš maistinio plastiko Plant Therapy “AromaFuse”.

Tiems, kurių vaikai jau vyresni nei 10 metų dar geresnės naujienos – Jūs turite plačiausią pasirinkimo spektrą. Šiuo atveju Jums galime rekomenduoti visus mūsų turimus difuzorius, nes visi modeliai yra be BPA!

Kokia drėgmė turi buti kūdikio kambaryje?

Kūdikio kambaryje optimalus drėgmės lygis turi būti ne mažesnis kaip 45%, bet ne didesnis nei 55% . Optimali kambario drėgmė kūdikio kambaryje yra 50%.

  1. Ar Jums yra svarbu ekologiški produktai?

Vertinantiems ekologiškus produktus turime gerą žinią – mes turime pasiūlymą Jums:

Puikus difuzorius iš ekologiško H1500 maistinio plastiko Plant Therapy “AromaFuse”. Pasitarnaus ir kaip aromatinių aliejų garintuvas ir kaip drėkintuvas.

Tikimės, kad atsakėme į klausimą kaip išsirinkti geriausią difuzorių. Jeigu turite daugiau klausimų prašome kreiptis į mus 🙂

Atminkite, kad eterinių aliejų malonumais galite mėgautis visur ir visada. Svarbu pasirinkti tinkamiausią difuzoriaus variantą 🙂