Masažo nauda mūsų imunitetui

Kadangi orai šiuo metu tikrai mūsų nelepina, o dar korona virusas vis baugina, pakalbėkime apie masažo naudą mūsų imunitetui ir kokie masažai tam tinkamiausi.

Kadangi orai orai šiuo metu tikrai mūsų nelepina, lietus, šaltas vėjas, o dar korona virusas vis baugina, pakalbėkime apie masažo naudą mūsų imunitetui ir kokie masažai tam tinkamiausi.

Vienas iš natūraliausių būdų, be sporto, sveikos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo, yra MASAŽAS.

Masažas išties stebuklingas dalykas ir ypač naudingas mūsų organizmui. Šiuo metu aktualiausia dėl imuniteto. Klausite kaip įtakoja imunitetą? Masažas didina imunitetą, nes stimuliuoja limfos tekėjimą – ko pasekoje ir natūralią organizmo gynybos sistemą.

Nepriklausomai kokiais būdvardžiais jį apibūdinsime ( lepinantis, atjauninantis, terapinis, relaksacinis ) ar kaip įvardinsime priežastis kodėl mes jo norime (gydymas, streso, įtampos sumažinimas, skausmo malšinimas), masažas gali būti ypač galingas sąjungininkas rūpinantis savo sveikata.

Visi masažai tinkami norint sustiprinti imunitetą, tačiau rudeninių masažų TOP3 yra:

Masažas sergant lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis ir persirgus sezoninėmis kvėpavimo takų ligomis – pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atpalaiduoja krūtinės ląstą, palengvina būklę sergant kvėpavimo sistemos ligomis.

Veido ir žandikaulio masažas – tobulai tiks ką kamuoja galvos ar ausų skausmas, rudenį ir žiemą kasmet kartojasi sinusitai.

Masažai su eteriniais aliejais – tokie masažai tinka ne tik atsipalaiduoti, bet ir parinkus tam tikrą aromaterapinį – aterinį aliejų, galima pasiekti tobulų rezultatų. Tam tikri eteriniai aliejai pasižymi priešvirusinėmis, antibakterinėmis, priešgrybėlinėmis savybėmis. Puikiai tinka kovai su įvairiomis ligomis, saugo nuo infekcijos plitimo, puikiai veikia imuninę sistemą, padeda sergant peršalimo ligomis. Mūsų klinikoje tikrai gausu variantų: Raindrop masažas, “Sveikuolis” gydomasis viso kūno masažas, gydomasis masažas su pasirinktu eteriniu aliejumi.

 

Masažas išties nuostabus dalykas, tik reikia žinoti, kokį pasirinkti ir kur apsilankyti.

Platus masažų pasirinkimas www.masazoklinika.lt 

Kiekvieną mėnesį laukia nuolaidos iki 60%