Padarykime namų interjerą puošnesnį.

Kuriant namų interjerą reikia apgalvoti kokio bus stiliaus, koks jūsų gyvenimo būdas. Jaukios interjero detalės suteikia jaukumo ir puošnumo.

Namai – atgaiva ir kūnui, ir sielai. Vis dėlto, iki pastarojo rezultato kartais tenka nemažai pasistengti. Ypač, kai namų jaukumą kuriame mes, moterys, tad pastariesiems sprendimams įtakos turi ne tik nuotaika, bet ir individualus estetikos suvokimas. Vienas sužavi natūralios žvakės, kitos – neįsivaizduojame namų be ne ką mažiau ypatingų interjero detalių, suteikiančių jiems ne tik jaukumo, bet ir subtilų prabangos pojūtį.

rankų darbo žvakė

Šiuo metu ypač madingi dekoratyviniai padėklai, kurių platus dizaino, spalvų bei kitų savybių pasirinkimas pagyvins bet kurių namų interjerą. Taipogi, padės išspręsti neretai kylančią dilemą – kaip originaliai ir estetiškai pateikti įvairius užkandžius švenčių metu ar tiesiog kasdienėje namų erdvėje, kartu išsaugant/kuriant jos autentiškumą bei harmoningą, jaukiomis energijomis apgaubiančią atmosferą. Rankų darbo dekoratyviniai padėklai puiki dovana įkurtuvėms.

Stilingas padėklas 78081844

Dar vienas jaukių namų interjero akcentas – dekoratyvinės pagalvėlės, kurių nepaminėti – tiesiog neįmanoma! Ir ne be reikalo. Mažytės, puošnios, įvairių medžiagų… Pamačius jas, meilė iš pirmo žvilgsnio – garantuota. Be abejo, apie tai, jog pagalvėlės taps išskirtiniu bei itin dekoratyviu Jūsų namų akcentu, nereikia nė kalbėti. Jos – tai kažkas, ką be galo gera ir svarbu turėti!

dekoratyvinės pagalvės

Tiesa, straipsnio pradžioje užsiminėme ir apie vieną moteriškiausių jaukumą tiek sieloje, tiek namų erdvėje kuriančių bei, taipogi, puikų pasirinkimą dovanoms – žvakes. Šiuo atžvilgiu tobulos – sojų žvakės, kurios ypač mėgstamos dėl natūralios sudėties (ekologiško sojų vaško). Pastarasis, degdamas neteršia aplinkos, neišskiria sveikatai pavojingų medžiagų bei skalsiai ir ilgiai dega.

Savybėmis joms nenusileidžia ir populiariosios kvepiančios žvakės, pasižyminčios nuostabiu aromatu bei natūralia sudėtimi, į kurią dažnai įeina įvairūs eteriniai aliejai, veikiantys fizinę bei emocinę savijautą. Ypatingai, jaukų rudens ar žiemos vakarą, kuomet namuose pakvimpa subtilus žiedų, vaisių ar eterinių aliejų aromatas, o deganti žvakių liepsna padeda subalansuoti ne tik namų aplinką, bet ir nurimti po dienos darbų, pasinerti į subtilią meditatyvią būseną…

Juk namai – pati svarbiausia mūsų gyvenimo erdvė, kuri atveria neribotas galimybes ją kurti su meile ir įkvėpimu, suteikiant namams ypatingą jaukumo pojūtį, kurio norisi vėl ir vėl…