Populiariausieji Fisher Price žaislai ir jų apžvalga

Populiariausiųjų Fisher price žaislų apžvalga, savybės ir trūkumai.

Fisher Price Migdukas Ūdrytė

fisher price migdukas udryte a7e02191

Kas tai yra

Fisher Price migdukas ūdrytė padės nusiraminti ir išlikti ramiems. Raminantys kvėpavimo judesiai ir švelnus žaislas padės jūsų kūdikiui nusiraminti. Snaudžianti ūdrytė yra daugiau nei tik baltojo triukšmo žaislas: tai unikalus pliušinis ramintojas, padedantis nuraminti kūdikį su 11 jutiminių atradimų, kurie apima kūdikio regos, klausos ir lytėjimo pojūčius.

Ūdrytės minkštas pilvukas ritmingai juda aukštyn ir žemyn, imituodamas kvėpavimą, kad padėtų natūraliai nuraminti kūdikį, kartu su iki 30 minučių trukmės raminančia muzika ar garso efektais ir švelniomis švieselėmis.  Turėdami galimybę pasirinkti, galite rasti geriausiai jūsų kūdikiui tinkantį raminamąjį derinį, todėl Fisher Price migdukas ūdrytė taps puikiu miego ar snaudulio draugu namie ar bet kur kitur.

Norint ją įjungti ir išjungti, tereikia paspausti ūdrytės pilvą.  O migduko gale yra skydelis, kuriame galite pasirinkti muziką arba raminančius garsus (baltąjį triukšmą, gimdos, knarkimą arba širdies plakimą), reguliuoti garsumą ir įjungti / išjungti švelnią šviesą bei kvėpavimo judesius.

Kodėl tai naudinga?

Migdukas ūdrytė yra itin minkštas žaislas, bei turi 11 jutiminių pasirinkimų, kad įtrauktų jūsų kūdikio regos, klausos ir lytėjimo pojūčius. Be to šį žaislą galima sureguliuoti taip, kad rasti jūsų kūdikiui tinkamiausią raminantį derinį.

Kam ji skirta

Rekomenduojama kūdikiams nuo gimimo.

Ką reikia žinoti

Šį raminantį žaislą galima skalbti skalbimo mašinoje (išėmus baterijas), jame yra 4 AA baterijos.

Ant migduko nenurodyta, koks raminantis garsas groja, todėl gali būti šiek tiek sudėtinga rasti reikiamą garsą. Taip pat nėra išorinio mygtuko, todėl jei norite reguliuoti ar keisti nustatymus, apverskite ūdrytę ir atsekite ant skydelio užtrauktuką.

Fisher Price karuselė

fisher price karusele ef6f0848

Fisher Price karuselė yra judantis ir labai gražus žaislas. Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo kaip įprasta ant lovytės tvirtinama karuselė su linksmais žaisliukais, į kuriuos gali žiūrėti kūdikis, tačiau ši lovytės karuselė vežimėlis turi tris funkcijas: lovytės besisukanti karuselė, žaislas ir projektorius.

Ši Fisher price lovos karuselė turi tris skirtingus muzikos nustatymus: miško ir gamtos tipo garsą, gražią lopšinę, kuri tikrai yra švelni ir baltąjį triukšmą, kuris man skamba gana baisiai! Projekcinis ekranas iš tikrųjų yra gana ryškus, bet žvaigždutės tikrai linksmina kūdikį ir laimei, prireikus šią šviesą galima išjungti. Šios lovelės karuselės meškiukai sukasi automatiškai, kai groja muzika.

Man taip pat labai taip patiko turėti šiuos besisukančius meškiukus su savimi ilgose kelionėse. Šiuo metu mano kūdikis yra daug budresnis, jis sunkiai užmiega sėdėdamas vežimėlyje ar automobilio kėdutėje, todėl ši karuselė yra tiesiog būtina! Šių besisukančių meškiukų pakanka, kad kūdikis atkreiptų dėmesį ir užmigtų. Ir manau kad mano mažylis prieš užmigdamas labai mėgsta regėti šiuos žaisliukus.

Dar nenaudojome projekcinės dalies atskirai, bet man labai patinka, kad ją tiesiog galima atsegti ir ją galima vežtis, kur tik panorėjus. Manau, kad tai bus labai naudinga, kai mano kūdikis paaugs ir galbūt turės lovytę prie mano lovos, arba net keliaujant, kai norės turėti ką nors pažįstamo.

Vienintelis mano pastebėtas trūkumas yra tai, kad dirželiai, kuriais ši Fisher Price lovytės karuselė yra  tvirtinama prie vaikiškos lovytės šoninių strypų, yra gana laisvi, tačiau yra saugos dirželis, todėl atrodo šiek tiek patogiau, kad jis yra pritvirtintas.

Fisher Price Color Climbers šokliukas

Fisher price sokliukas 046f6d33

Fisher Price Color Climbers tai nuostabus žaislas, kurį galite įsigyti savo mažyliui. Mano sūnui jis labai patinka. Jam patinka šokinėti ir mankštinti kojas. Fisher Price šokliukas labai spalvingas ir turi keletą objektų, su kuriais galima sąveikauti. Visur mamos turėtų turėti tokį žaislą savo kūdikiams. Mano sūnus pradėjo juo naudotis būdamas 4 mėnesių po truputį. Dabar jam 6 mėnesiai ir jis gali mėgautis viskuo, kas susiję su šiuo žaislu. Be to, jei jums reikia atlikti kokius nors darbus, tai yra sveikas ir saugus būdas užimti savo mažąjį angelą.

Mano 10-metis jį sudėjo maždaug per 30 minučių. Jis tvirtai pastatytas ir puikiai tinka mano mažyliui šokinėti ir išlieti šiek tiek energijos, o tai leidžia mano rankoms – pailsėti. Kol kas mano mažajam nerūpi jokie žaislai, išskyrus kabančią beždžionėlę, bet tai gali pasikeisti, kai jis taps vyresnis. Spalvų gama labai patraukli. Žaislus galima nuimti ir išvalyti, tačiau juose yra daug siūlių, kuriose gali rinktis seilės (kaip ir daugumoje kūdikių žaislų). Mums labiau patinka ši šokdynė, o ne pavyzdžiui kilimėliai ant grindų.