NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  ozonee.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • ozonee.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Paieška
 • Renė
  2022-04-24 8:47 pm

  Jeigu būčiau perskaičiusi pono Rolando atsiliepimą, tai su šia firma neturėčiau reikalų. Grąžinimo lipduko neradau,tai, matyt, kažkam labai naudinga gauti tuos 11.90. kitose normaliose parduotuvėse rūpinasi savo pirkėjais ir savo prestižu, įdeda grąžinimo lipduką ir nemokamai per
  paštomatą gali sugrąžinti. O čia nori praturtėti net iš sugrąžinamos prekės.Ką gi, labai gaila, kad užsisakiau prekę šioje svetainėje. Būkite atsargūs.

 • Rolandas
  2022-03-22 3:33 pm

  pristatymas viskas gerai …tik jei preke netiko jau uz pristatyma paciam reikia moketi,o tai kainuoja 11.90eur LP express, tai reikia pagalvoti ar apsimoka ,tikriausiai ne. Elektronines parduotuves adresas OZONEE.lt ,randasi Lenkijoje ,Zeliona Gura

Rašyti atsiliepimą